Zavrieť

Porady

parkovanie letisko Viedeň

Dobrý deň,
nevedel by mi niekto poradit kde sa da zaparkovat na (pri) letisku vo Viedni zadarmo? Na dve hodiny to len potrebujem.
DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirilen je offline (nepripojený) mirilen

    mirilen
    tak ak nenajdem inu moznost, nic ine mi neostane ako ist na platene. preto chcem najprv zistit, ci nie je lacnejsia moznost.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Pred Billou sa da, ale nie na 2 hodiny, to strazia, tam max. na dobu nakupu.
    Radsej by som zaplatila to parkovanie na C parkovisku, kde je to od 3,70 EUR na hodinu ako si hladat kdesi odtiahnute auto

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Stále keď pre niekoho idem tak to funguje takto : Zaparkujem na benzínke vedľa Billy a keď lietadlo pristane tak mi dotyčný prezvoní. Za cca 20 min idem pred ten hotel čo je oproti terminálu/ Airport hotel/ nahádžem kufre a čím skor preč.Do Blavy po starej ceste , kupovať známku je zbytočné.

    mirilen je offline (nepripojený) mirilen

    mirilen
    Dakujem za navrhy a pripomienky, Billu teda vylucujem, riskovat odtiahnutie nemienim.
    Som velmi zvedava ako to tam vyzera, z Viedne letim prvy krat.
    Neviete mi este poradit, ze ked si vyriesim check-in cez web, kde mam odovzdat kufor? Vdaka.

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    mirilen Pozri príspevok
    Dakujem za navrhy a pripomienky, Billu teda vylucujem, riskovat odtiahnutie nemienim.
    Som velmi zvedava ako to tam vyzera, z Viedne letim prvy krat.
    Neviete mi este poradit, ze ked si vyriesim check-in cez web, kde mam odovzdat kufor? Vdaka.
    Kufor odovzdáš pri pulte leteckej spoločnosti, ktorou letíš.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mirilen Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    nevedel by mi niekto poradit kde sa da zaparkovat na (pri) letisku vo Viedni zadarmo? Na dve hodiny to len potrebujem.
    DAKUJEM
    Pár éčiek Ťa nezabije .......a auto máš poblízku ....


    Parking duration: Price:
    Days 0 day(s) Parking area C 6,10 €
    Hours 2 hour(s) Parking deck 3 8,20 €
    Parking deck 4 8,20 €
    Short-term parking zone K1 9,00 €
    Short-term parking zone K3 9,00 €

    http://www.viennaairport.com/jart/pr...en=2&x=59&y=14

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Ak vás prezvoní keď vychádza terminálu ku kufrom, tak môžete stáť a čakať aj na konci Fischamendu, pri NH ste odtiaľ za 8 minút, teda keď nie je fronta na príletoch. Odkedy otvorili nový terminál, tak sa to v špičke zvykne upchať až po zjazd z dialnice. Vtedy vykráčam pod vežu (tá, čo vyzerá v strede ako obalená papierom), tam auto odbočí vľavo a ja nasadnem. Máme to vyrátané, zladené... Len nesmiete mať veľa batožiny. To je potom lepšie stretúť sa hore na odletoch.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.