Zavrieť

Porady

nepreberiem dobierku

Dobrý deň, mám taký problém. Cez internet som si niečo objednala Avšak dnes ráno ma kradl o dosť veľkú sumu peňazí a aj z tohto dôvodu si dobierku (v cene 53 euro) nechcem prebrať. Chápem ale že predávajúca bude škodovať, preto som jej napísala že jej uhradím sumu 10 euro na účet (písala že komplet poštovné a balné ju víde na 6,50). Predávajúca však píše že je v mojom vlastnom záujme si dobierku prebrať a že si o mne čo-to pozisťuje atď. Preto by som chcela vedieť či je nejaký postih voči mne za neprebratie tejto dobierky (keby sa mi do toho nezamotala tá ranná krádež určite by som ju prebrala, teraz sa musím obracať aby som zaplatila to čo traba, nič na viac si dovoliť nemôžem). Samozrejme tých spomínaných 10 euro jej zaplatím a predávajúca tak nebude škodovať. Ďakujem za odpovede
Usporiadat
mercdok mercdok

mercdok je offline (nepripojený) mercdok

Re: patrikkk
Co tu meles o nejakych autach! Kto by preboha vyrabal alebo predaval fejky na tvoju zhnitu Ladu? Kde si videl "perlovy" nahrdelnik (so zirkonom) za 53 ecok! Takmer vsetky tzv. znackove veci ako oblecenie, topanky, hodinky, sperky (Swarovski leti) a co ja viem co su Fejky!! A to je fakt.
0 0
patrikkk patrikkk

patrikkk je offline (nepripojený) patrikkk

mercdok Pozri príspevok
Re: patrikkk
Co tu meles o nejakych autach! Kto by preboha vyrabal alebo predaval fejky na tvoju zhnitu Ladu? Kde si videl "perlovy" nahrdelnik (so zirkonom) za 53 ecok! Takmer vsetky tzv. znackove veci ako oblecenie, topanky, hodinky, sperky (Swarovski leti) a co ja viem co su Fejky!! A to je fakt.
autá-elektronika, čítaj pozorne drobec
ak je ozaj značkový náhrdelník, tak túto hodnotu môže mať...
ale ty asi na to nemáš si niečo také drahé kúpiť ani len z obchodu
0 0
majovrabel majovrabel

majovrabel je offline (nepripojený) majovrabel

Tiez som bol velmi skepticky voci bazosu a podobnym portalom, ale myslim, ze kazdy predavajuci sa tam da aj hodnotit a ked tomu clovek venuje trochu casu, tak sa da celkom bezpecne nakupit. Priatelka takto nakupila uz mozno 10 krat a polovicu nakupov urobila aj s platbou vopred. Vzdy dostala to co si objednala, nikdy nechcela tovar vratit, nikdy nebolo nutne tovar reklamovat. Ked sme objednavali z eshopu nejakej firmy - stalo sa ze nam bez nejakeho realneho dovodu stornovali objednavku, ze som ju po 6 tyzdnoch stornoval, lebo tovar nedodali (hoci slubili, ze dodaju) a par krat sme museli reklamovat aj poskodeny tovar. Naposledy dokonca jedna medzinarodna firma tovar nedodala a len tak z nicoho nic prestala fungovat, ziadne vysvetlenie. Poznam aj pripad, ze chlapik zobral zalohu a tovar neposlal - hoci to sa nestalo mne. Poprosil by som diskutujucich aby nepisali svoje dojmy, ked si z bazosu nikdy nic neobjednali. Osobne som bol voci tomu velmi skepticky - nikdy by som neznamemu cloveku peniaze vopred neposlal, ale priatelka s tym ma len dobre skusenosti.

Kazdopadne sperky by som cez bazos nekupoval a urcite nie od zeny, ktora ma len jedno hodnotenie.
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

majovrabel Pozri príspevok
Tiez som bol velmi skepticky voci bazosu a podobnym portalom, ale myslim, ze kazdy predavajuci sa tam da aj hodnotit a ked tomu clovek venuje trochu casu, tak sa da celkom bezpecne nakupit. Priatelka takto nakupila uz mozno 10 krat a polovicu nakupov urobila aj s platbou vopred. Vzdy dostala to co si objednala, nikdy nechcela tovar vratit, nikdy nebolo nutne tovar reklamovat. Ked sme objednavali z eshopu nejakej firmy - stalo sa ze nam bez nejakeho realneho dovodu stornovali objednavku, ze som ju po 6 tyzdnoch stornoval, lebo tovar nedodali (hoci slubili, ze dodaju) a par krat sme museli reklamovat aj poskodeny tovar. Naposledy dokonca jedna medzinarodna firma tovar nedodala a len tak z nicoho nic prestala fungovat, ziadne vysvetlenie. Poznam aj pripad, ze chlapik zobral zalohu a tovar neposlal - hoci to sa nestalo mne. Poprosil by som diskutujucich aby nepisali svoje dojmy, ked si z bazosu nikdy nic neobjednali. Osobne som bol voci tomu velmi skepticky - nikdy by som neznamemu cloveku peniaze vopred neposlal, ale priatelka s tym ma len dobre skusenosti.

Kazdopadne sperky by som cez bazos nekupoval a urcite nie od zeny, ktora ma len jedno hodnotenie.
ja len nechapem tych ludi, ktori nakupuju na bazosi veci, ktore aj ten ich "dodavatel" nakupi na ebayi za 5 dolarov aj s postovnym a potom ich preda tu za 53 eur. Nakupujem na ebayi skoro vsetko a zatial ziadny problem, tak preco vyuzivat slovensky medziclanok?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať