Zavrieť

Porady

Hľadám nového dodávateľa elegantného oblečenia najlepšie turecká móda pre novootvorený maloobchod.

Predávam elegantý dámsky tovar ktorý však musím dovážať zo zahraničia. Rada by som našla dodávateľa na Slovensku ktorý ponúka kvalitný tovar za primeranú cenu.
Naposledy upravil rocbarocco : 20.12.12 at 11:51
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobrý deň, sme slovenská veľkoobchodná firma ktorá sa zaoberá predajom luxusného elegantného oblečenia tureckej a francúzkej módy pre dámy i pánov. Ponúkame kvalitný tovar a za veľmi prijateľnú cenu. Náš sklad sídli na ulici Starej Vajnorskej 19 v Bratislave. Môžte si prezrieť i našu stránku www.chicfashion.sk alebo na facebooku chic fashion bratislava, kde získate poprípade aj náš telefonický kontakt alebo nás môžte kontaktovať na mail chicfashion.sk@gmail.com .

    S pozdravom spoločnosť chic FASHION.

    moon555 je offline (nepripojený) moon555

    moon555
    Dobrý deň, som obchodník VO Mag Móda, ktorý sa zaoberá distribúciou dámskeho oblečenia (saká, nohavice, kostýmy, blúzky a pod.). Všetko je to športová elegancia vhodná na každodenné nosenie. Veľmi rád by som Vás navštívil osobne vo Vašej predajni. V prípade záujmu ma kontaktujte na lubomir.horvath@gmail.com

    Hľadám nového dodávateľa elegantného oblečenia najlepšie turecká móda pre novootvorený maloobchod.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.