Zavrieť

Porady

Pod ktorý SÚD patrí Senec?

Zdravím poraďáci,
mám na Vás otázku. Pod ktorý súd patrí mesto Senec? Neviem sa k tomu nijako dopátrať a dokonca aj naši úradníci majú z toho hlavu v smútku. Volala som od Miestného úradu v SC, cez snáď všetky súdy a len si ma presúvajú ako mačka mladé. Potrebujem podať žiadosť na súd v mieste trvalého bydliska a tu sa zrazu vyskytol BIG problém.
Za každú radu vopred ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Berňák Pozri príspevok
Zdravím poraďáci,
mám na Vás otázku. Pod ktorý súd patrí mesto Senec? Neviem sa k tomu nijako dopátrať a dokonca aj naši úradníci majú z toho hlavu v smútku. Volala som od Miestného úradu v SC, cez snáď všetky súdy a len si ma presúvajú ako mačka mladé. Potrebujem podať žiadosť na súd v mieste trvalého bydliska a tu sa zrazu vyskytol BIG problém.
Za každú radu vopred ďakujem.
Príslušnosť súdov SR

http://www.justice.gov.sk/Stranky/Su...islusnost.aspx

Vyplníš kolónky a máš to ....

Čiže

903 01 Senec
(Okres Senec)

Sídlo príslušného prvostupňového súdu
Okresný súd Pezinok
M. R. Štefánika 40
902 01 Pezinok

Sídlo príslušného odvolacieho súdu
KRAJSKÝ SÚD V BRATISLAVE
Záhradnícka 10
813 66 Bratislava

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (3)
avalik, mzdarka renca, heppy1
Nevhodné (1)
2

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
371/2004 Z. z.Zákon o sídlach a obvodoch súdov Slovenskej republiky a o zmene zákona č. 99/1963 Zb. Občiansky súdny poriadok v znení neskorších predpisov

§ 2
(7) Sídlom Okresného súdu Pezinok je mesto Pezinok; jeho obvod tvorí územný obvod okresu Pezinok a územný obvod okresu Senec.

Berňák je offline (nepripojený) Berňák

Berňák
Berňák Pozri príspevok
Zdravím poraďáci,
mám na Vás otázku. Pod ktorý súd patrí mesto Senec? Neviem sa k tomu nijako dopátrať a dokonca aj naši úradníci majú z toho hlavu v smútku. Volala som od Miestného úradu v SC, cez snáď všetky súdy a len si ma presúvajú ako mačka mladé. Potrebujem podať žiadosť na súd v mieste trvalého bydliska a tu sa zrazu vyskytol BIG problém.
Za každú radu vopred ďakujem.
Super, paráda. Moc ďakujem, niečo mi hovorilo, že by to mohlo byť ono, ten PK, no keď ani tetičky na úradoch nevedeli.... a takto je to s celým našim systémov tu na Slovensku.

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
Berňák Pozri príspevok
Super, paráda. Moc ďakujem, niečo mi hovorilo, že by to mohlo byť ono, ten PK, no keď ani tetičky na úradoch nevedeli.... a takto je to s celým našim systémov tu na Slovensku.
no vies, ono staci niekedy zadat spravne slova do googla a nemusis ani vytelefonovavat po uradoch ... teticky sa potom mozu venovat svojej praci
buchač ....hehe....trefné ........ :-)

Berňák je offline (nepripojený) Berňák

Berňák
Ono, práveže sa mi to nejak nedarilo nájsť ani cez google. Hľadala som v prvom rade na stránkach nášho súdnictva a pod., potom mi nenachádzalo v googli ani kľúčové slová...vždy mi našlo len BA, kde ma hneď zrušili...inak by som sem nepísala.
A načo majú na súdoch informácie? Aby sa tam dalo zavolať a poskytnúť sem tam nejaké informácie, tak si myslím, že ak som volala tam, tak by to malo spadať sčasti aj pod ich "náplň práce"....každopádne ďakujem za snahu a pomoc. Prajem pekný deň.

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
Berňák Pozri príspevok
Ono, práveže sa mi to nejak nedarilo nájsť ani cez google. Hľadala som v prvom rade na stránkach nášho súdnictva a pod., potom mi nenachádzalo v googli ani kľúčové slová...vždy mi našlo len BA, kde ma hneď zrušili...inak by som sem nepísala.
A načo majú na súdoch informácie? Aby sa tam dalo zavolať a poskytnúť sem tam nejaké informácie, tak si myslím, že ak som volala tam, tak by to malo spadať sčasti aj pod ich "náplň práce"....každopádne ďakujem za snahu a pomoc. Prajem pekný deň.
543/2005 Z. z.Vyhláška Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky o Spravovacom a kancelárskom poriadku pre okresne súdy, krajské súdy, Špeciálny súd a vojenské súdy

§ 9
Informačné centrum súdu

Informačné centrum súdu zabezpečuje každý pracovný deň styk s verejnosťou, a to najmä poskytovaním informácií pre účastníkov konania o stave súdneho konania, o mediácii podľa osobitného predpisu4) a jej výhodách vrátane sprístupnenia registra mediátorov,4a) sprostredkovaním nazerania do súdnych spisov, vyznačovaním doložky právoplatnosti a vykonateľnosti na rovnopisoch rozhodnutí súdu a vydávaním úradných potvrdení zo súdneho spisu.

Pod ktorý SÚD patrí Senec?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.