Zavrieť

Porady

Vyhrali ste nejakú cenu so spoločnosťou Reader Digest Výber?

Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Už ste niekto vyhrali so spoločnosťou Reader Digest Výber?
Dali ste im požadované dôverné údaje o účte či vašom bydlisku atď.?
Nie je to habaďura?
Naposledy upravil arizona : 09.01.13 at 11:50
Usporiadat
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

babka - ježibabka Pozri príspevok
Je istejšie mať od nich pokoj. Možno to bolo hneď na začiatku ich fungovania a posielali zhodou okolností aj mne aj jednej dobrej známej takéto ponuky. Vždy sme pod tým istým číslom obidve vyhrali prvú cenu, ale iba na papieri. Ja som na nich nereagovala, tak už mi ponuky neposielajú, ale známa od nich doteraz kupuje za nemalé peniaze knihy a čo viem, tak vyhrala pár krát hodinky, ale podľa mňa také nič moc. Ale aspoň niečo (cena útechy?).
.. k tomu zvýraznenému - že tie knihy sú za celkom dobré ceny - v porovnaní s kníhkupectvami (aj s internetovými predajcami) . manžel si objednáva - samozrejme, encyklopédie nie sú lacné, platiť je možné aj na tri splátky, bez navýšenia.
no a k výhram - tiež pravidelne máme v schránke ponuky - nuž ale nebudem predsa objednávať to, čo nechcem - len pre vidinu nejakej výhry !!!
Občas pošlú nejaké minidarčeky - ale nič moc - otvárač na listy, jednu podložku pod pohár mám peknú, kľúčenky... no a raz poslali knihu (najrozumnejší darček).

Pre Gapo : gratulujem !! bodaj by aj u nás tá motyka vystrelila
..naozaj je to "po neobjednaní ničoho"?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gapo Pozri príspevok
Pravdu poviem, neveril som keď som dostal oznámenie že som vyhral druhú cenu, tomu že to aj dostanem. Nuž ale dnes po kontrole účtu to tam pribudlo. I am happýýýýýýýýýý
Daň je z toho strhnutá, dúfam že sa neulakomia aj iné chmatačské organizácie na moju výhru.
ty si niekde uviedol číslo účtu....?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j Pozri príspevok
ty si niekde uviedol číslo účtu....?
však až keď mu napísali avízo - že mu výhru pošlú na účet ??
A ak vie niekto tvoje číslo účtu - môže ti len poslať naň peniaze - vybrať nie, či? (a hackeri sa dostanú aj bez čísla účtu, ak chcú )
ešte doplním, že podľa mňa už nemáš žiadne povinnosti. Vysporiadané zrážkovou daňou - neuvádzaš v DP, takže odvody nemajú byť z čoho.
Naposledy upravil Katy a R : 20.01.13 at 12:40
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Ja osobne poznám človeka, ktorý vyhral niekoľko rokov dozadu vtedy ešte 3 mil. Sk, takže podvod to nebude.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Katy a R Pozri príspevok
však až keď mu napísali avízo - že mu výhru pošlú na účet ??
A ak vie niekto tvoje číslo účtu - môže ti len poslať naň peniaze - vybrať nie, či? (a hackeri sa dostanú aj bez čísla účtu, ak chcú )
ešte doplním, že podľa mňa už nemáš žiadne povinnosti. Vysporiadané zrážkovou daňou - neuvádzaš v DP, takže odvody nemajú byť z čoho.
mne sa to zdá....aj tak nejaké divné.....
idem kuknúť tie moje papiere čo mi prišli....a trtla som ich do "kúta"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
mne sa to zdá....aj tak nejaké divné.....
idem kuknúť tie moje papiere čo mi prišli....a trtla som ich do "kúta"
To by muselo majiteľom poriadne šľahnúť v bedni. Takéto výhry sa neposielajú na účet len tak ak áno oni si robia reklamu video, fotky a pod aby ukázali že dali, aj aby rukou potrepali. Ak pošlú len tak tak je to PODVOD, ak ponuku akceptuje tak je za prvé okamžite pod kontrolou aby príjemca neubzinkol , za druhé budú pýtať späť, že sa stal omyl alebo niečo také takže ani účet lebo aj plná moc na jeho vyholenie sa dá sfalšovať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
To by muselo majiteľom poriadne šľahnúť v bedni. Takéto výhry sa neposielajú na účet len tak ak áno oni si robia reklamu video, fotky a pod aby ukázali že dali, aj aby rukou potrepali. Ak pošlú len tak tak je to PODVOD, ak ponuku akceptuje tak je za prvé okamžite pod kontrolou aby príjemca neubzinkol , za druhé budú pýtať späť, že sa stal omyl alebo niečo také takže ani účet lebo aj plná moc na jeho vyholenie sa dá sfalšovať.
som si kukala tie moje papiere....a tam presne slávnostné odovzdanie ....obed v rešt. v BA a iné bla..bla...
0 0
eluša eluša

eluša je offline (nepripojený) eluša

pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac
Ja som kupovala od nich knihy zhruba pred 15 rokmi, mám ich 8, každá zhruba po 500-900 Sk, navyše som odoberala ich časopis, bolo to dobré čítanie, ale potom som s tým prestala, ignorovala som ich ponuky a dali mi pokoj. Až doteraz. Už 2x prišli ponuky budúcej výhry, posledná bola auto, a znovu ich ignorujem, ale mám čím kúriť. Jedno sa musí u nich uznať, a to, že vás dobre pobavia, kým sa rozhodnete, že napr. zdravovedu už máte, babičkine čaje pijete, liečite sa ako viete a tak sú vám nanič. Páči sa mi, ako mi tvrdia, že v našej obci som jediná šťastná, na ktorú vybrali a v ten istý deň vidím medzi latkami plotu susede, ktorá tu býva len v lete, tú istú ponuku od Výberu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať