Zavrieť

Porady

Musím podať daňové priznanie za rok 2012?

Minulý rok som od 15. februára do júna pracovala ako finančný agent. Počas tohto zamestnania som zarobila niečo okolo 900€ a nemám o tom žiadne potvrdenie iba výpisy z účtu.... Musím si podať daňové priznanie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Veronika+ Pozri príspevok
    čiže ja si musím podať daňové priznanie za minulý rok aj za robotu ktorú vykonávam od júna až doteraz ???
    Áno, veď som napísala.
    No pracovať som začala už aj popri tom ale tam mi daňové za to zvyšné obdobie do decembra spravia ... ja len že či si musím podávať aj za to predchádzajúce obdobie sama lebo to by mi oni nespravili

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Veronika+ Pozri príspevok
    No pracovať som začala už aj popri tom ale tam mi daňové za to zvyšné obdobie do decembra spravia ... ja len že či si musím podávať aj za to predchádzajúce obdobie sama lebo to by mi oni nespravili
    Ale kedže si mala príjmy zo ZČ(zo zamestnania na PZ) aj ostatné príjmy, nemôžeš požiadať zamestnáv. o vykonanie RZD ale musíš sama podať DP zo všetkých príjmov.
    čiže ja si musím podať daňové priznanie za minulý rok aj za robotu ktorú vykonávam od júna až doteraz ???

    batorek je offline (nepripojený) batorek

    batorek
    Dobrý deň.
    Prosím Vás chcem sa spýtať že kam mám zapísať do DPFO B príjem autorsku odmenu.
    Bolo to jediný krát ešte ako študent, neplatil z toho žiadné odvody. Ja som to chcela dať do
    § 8 riadok 7. ako prílež.príjem ale nie som si istá. a koľko § je výdavok 40 alebo 25.
    Ďakujem

    batorek je offline (nepripojený) batorek

    batorek
    Prosím skúste mi odpovedať lebo sa stým neviem pohnúť ďalej.
    Mám príjmy aj zo závislej činnosti.
    Batorek

    Musím podať daňové priznanie za rok 2012?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.