Zavrieť

Porady

suhrnne vykazy

dobry den poslala som suhrnny vykaz cez aplikaciu e dane a dnes mi danovníčka volala,že je tam dvakrát zaslaný mam vstupiť do historie a napisať ktorý je platný, lenže problém je v tom ,že aplikacia e dane mi nejde vôbec opraviť vypisuje mi cannot be started,contact the application vendor mal niekto takýto problém mam hlavu v smútku čo s tým,lebo odborník na počítače nie som dakujem pekne za vaše reakcie
Usporiadat
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Všetkých som vybavovala minulí rok. čiže nová
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

astensova Pozri príspevok
Všetkých som vybavovala minulí rok. čiže nová
ale vybavovali ste EZU, alebo eDane? dôležité sú doklady, ktoré ste odovzdávali.... pri EZU bola zmluva, ktorá povoľovala podávanie už bez dodania krycích listov.... neviem ako to bolo v eDane minulý rok
0 0
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Mala som pridelené OUD a nie ID. Takže som podávala bez krycích listov
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

astensova Pozri príspevok
Mala som pridelené OUD a nie ID. Takže som podávala bez krycích listov
Ja by som si asi radšej overila na DR SR, či sa jedná o zmluvu pri ktorej už nemusíte podávať krycie listy alebo je potrebné krycie listy podávať.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
astensova
Mala som pridelené OUD a nie ID. Takže som podávala bez krycích listov
Vratim sa k tejto debate, pani zrejme ani len netusi co je OUD. lebo tu splieta hrusky s jablkami. Mala som aj staru dohodu a mam aj novu dohodu. Pri oboch mam ID a prihlasujem sa na stranku drsr uplne rovnako. Takze podla toho sa vazne neda spoznat, aku ma dohodu s danovakmi.

OUD znamena Osobny ucet danovnika a je to to unikatne cislo, ktore sa pouziva ako cislo uctu a ma ho kazdy subjekt, ktory je zaregistrovany na DU.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať