Zavrieť

Porady

Kvalitne lepidlo

Nazdo poradaci, mozte mi niekto poradit naozaj KVALITNE lepidlo na plasty? potrebujem ho na hracky ak syn nieco zlomi, alebo podarilo sa mu prasknut boby na sneh, ktore som kupoval v nemecku a su fakt dobre ale maly narazil do stromu a je tam mala prasklina. Mal som jedno dvojzlozkove lepidlo ktore bolo fakt super ale uz si nespominam ako sa volalo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    V LIDL-i predávali pred sviatkami lepidlo na plasty

    niečo na sposob ako bol dakedy "Kanagon"

    palobb1 je offline (nepripojený) palobb1

    palobb1
    Nandrolon dik za radu, ale toto lepidlo mam a je to len taky priemer. Ja zhanam nejake fakt KVALITNE lepidlo, ked raz zalepim tak bude drzat a nerozlepi sa, tak ak niekto viete poradte, dik
    Peggynka Pattex

    palobb1 je offline (nepripojený) palobb1

    palobb1
    Takze uz som sa konecne dopatral ake bolo to dvojzlozkove lepidlo. Je to Pattex Repair Epoxy

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    ... len tak na okraj - kanagoM ešte existuje, ale na tento účel je nevhodný.

    Lepiť plasty by som povedal že je najobtiažnejšie, pretože na každý plast je pomaly vhodné iné lepidlo.
    Najproblematickejšie sú namáhané spoje z mäkkých plastov /presne tvoje boby/.
    Len na okraj, taký tefĺon nezlepíš ničím.
    Pozri značku CEYS - mám doma jedno lepidlo, ktorým som na starom aute prilepil spätné zrkadlo a asi 1,5 roka to držalo aj v zime pri -25 keď som negarážoval auto.
    Bolo to nejaké "zváracie" lepidlo na silne namáhané plasty, taká tuba, normálne sa to nanieslo a priložilo a nechalo zaschnúť niekoľko hodín.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    toto je ten môj ceys, musím uznať že je to veľmi kvalitné lepidlo.
    http://www.ceys.cz/specialni/spec3.htm

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    palobb1 Pozri príspevok
    Nazdo poradaci, mozte mi niekto poradit naozaj KVALITNE lepidlo na plasty? potrebujem ho na hracky ak syn nieco zlomi, alebo podarilo sa mu prasknut boby na sneh, ktore som kupoval v nemecku a su fakt dobre ale maly narazil do stromu a je tam mala prasklina. Mal som jedno dvojzlozkove lepidlo ktore bolo fakt super ale uz si nespominam ako sa volalo
    ...AK sa jedná o DVOJZLOŽKOVÉ , tak by malo ísť o niečo na báze epoxidu ... poprípade spojené s laminátovaním ...

    Na boby určite nie nejaký sekunďák ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.