Zavrieť

Porady

Príspevok pri starostlivosti o dieta - pracovna zmluva

Chcem Vas velmi pekne poprosit o radu, kdeze sa nemozem dovolat na upsvar ....vratila som sa z rodicovskej spat do prace aj ked moje dieta este nema 3 roky a potrebujem si vybavit prispevok pri star. o dieta . Vsetky potrebne doklady mam . Vratila som sa do tej istej prace, kde som robila pred materskou , kedze pracovnu zmluvu mam na dobu neurcitu. Len neviem ci staci na urad prace doniest povodnu pracovnu zmluvu, alebo si mam vypytat od zamestnavatela nejake potvrdenie ,ze som opat nastupila do prace. Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Dieťa máš umiestnené v súkromnom predškolskom zariadení ?

    Tu nájdeš podrobné informácie, vrátane potrebných tlačív

    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...,d.Yms&cad=rja

    Casia je offline (nepripojený) Casia

    Casia
    Ano , dieta mam v sukromnom predskolskom zariadeni. Vsetky doklady k vybaveniu mam , ako som pisala. Len neviem ,ci im staci moja povodna pracovna zmluva, alebo mam ziadat o zamestnavatela nejake potvrdenie,ze som opat nastupila do prace .
    Vdaka

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Casia Pozri príspevok
    Ano , dieta mam v sukromnom predskolskom zariadeni. Vsetky doklady k vybaveniu mam , ako som pisala. Len neviem ,ci im staci moja povodna pracovna zmluva, alebo mam ziadat o zamestnavatela nejake potvrdenie,ze som opat nastupila do prace .
    Vdaka
    Nemám osobnú skúsenosť s vybavovaním príspevku. Skôr ako prac.zmluvu by som na UP odovzdala odpoveď zamestnávatela, na tvoje oznámenie o ukončení rod.dovolenky. Pracovnú zmluvu nie je potrebné meniť, ak ju budú požadovať, daj kopiu tej pôvodnej.

    Príspevok pri starostlivosti o dieta - pracovna zmluva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.