Zavrieť

Porady

Faktúra za vedenie účtu majiteľa CP

V máji 2012 som prostredníctvom obchodníka s CP predal všetky akcie z I.vlny KP. V týchto dňoch som obdržal z Centrálneho depozitáru CP SR faktúru na 12 EUR za vedenie účtu majiteľa CP za rok 2012. Spolu v faktúrou mi zaslali Výpis z účtu majiteľa CP, podľa ktorého nie sú na tomto účte evidované žiadne údaje o CP. V priloženom letáku je uvedené, že účet je vedený len za 1 EURO za mesiac. Moja otázka znie: som povinný zaplatiť uvedenú faktúru v plnej výške, t.j. za 12 mesiacov roku 2012? A čo bude ďalej s mojim účtom, na ktorom už nie sú evidované žiadne údaje o CP? Dá sa zrušiť? Ako mám postupovať, aby mi už nikdy v budúcnosti neposielali faktúru? Ďakujem za odpovede.
Toptom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    toptom Pozri príspevok
    V máji 2012 som prostredníctvom obchodníka s CP predal všetky akcie z I.vlny KP. V týchto dňoch som obdržal z Centrálneho depozitáru CP SR faktúru na 12 EUR za vedenie účtu majiteľa CP za rok 2012. Spolu v faktúrou mi zaslali Výpis z účtu majiteľa CP, podľa ktorého nie sú na tomto účte evidované žiadne údaje o CP. V priloženom letáku je uvedené, že účet je vedený len za 1 EURO za mesiac. Moja otázka znie: som povinný zaplatiť uvedenú faktúru v plnej výške, t.j. za 12 mesiacov roku 2012? A čo bude ďalej s mojim účtom, na ktorom už nie sú evidované žiadne údaje o CP? Dá sa zrušiť? Ako mám postupovať, aby mi už nikdy v budúcnosti neposielali faktúru? Ďakujem za odpovede.
    Toptom
    Bolo treba pri predaji požiadať aj o zrušenie účtu. Obávam sa, že teraz to budeš musieť zaplatiť.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    toptom Pozri príspevok
    Aký spôsobom mám požiadať o jeho zrušenie?
    Ďakujem za odpoveď.
    Nie je tam priamo na faktúre uvedený spôsob? Ja mám skúsenosť len s prevodom na FNM a zrušením účtu.

    Faktúra za vedenie účtu majiteľa CP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.