Zavrieť

Porady

Zmena hesla od wifi - neda sa mi prihlásiť

Zdravim. Neviete mi niekto poradiť. Potrebujem si zmeniť heslo od wifi. Keď zadám IP adresu do prehliadača, vyskočia mi prihlasovacie udaje, od vyroby tam je meno, aj heslo - user, keď to dam, nechce mi to prijať. Potom som pozerala, že aj pokiaľ som náhodou heslo v minulosti náhodou menila a ak router reštartujem, tak sa vrátia pôvodné prihlasovacie údaje od výroby, čiže - user. Niekoľkokrát som to už reštartovala a proste to nejde, nechápem prečo.... Neviete niekto čo s tým mám? Net mám od Tcomu. Ďakujem za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dayen je offline (nepripojený) Dayen

    Dayen
    * a tým reštartovaním nemyslím ON/OFF... ale RESTART - keby si niekto myslel že som blbá, koniec-koncov by to bolo naopak
    misoft No ale tie údaje by si mala mať v zmluve - sú to predsa základné dáta pre obsluhu.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    obycajne treba tlacitko restart drzat viac ako 10s, nezaskodi ani viac
    ale obnovia sa tym aj komplet nastavenia od vyroby, (teda ak mate dsl, bude treba nastavit znova aj meno a heslo k internetu a pod)

    mimochodom ine hesla ste skusala?
    http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=3537
    popripade, meno "admin", heslo prazdne

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Ak nepomôže, tak odpojiť vľetky sieťové káble a
    30sekúnd držať reset, reset stále držať vytiahnuť z elektriny 30sekúnd, reset stale držať a dať do elektriny 30sekúnd, a je resetované.
    30-30-30
    niekto používa dobu 20s-20s-20s
    Dayen router mam Vigor 2700 VGST(HAG)*

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Login-heslo je user/user resp. user/ucitel. V nastaveniach WLAN je potrebné povoliť zapnutie wifi.

    Dayen je offline (nepripojený) Dayen

    Dayen
    tak som to teda niekolko sekund resetovala a konecna (este ze mam o2 internet v mobile)...uz mi ani nesvieti kontrolka WLAN. ked dam IP do prehliadaca, tak sa nic nedeje. ked idem samoinstalaciou, je to pre xp a vistu a ja mam win7, cize skoncim hned v tretom kroku. bola som v Telekome dnes, tam mi vraveli nech si zavolam na zakaznicku linku a oni mi poslu technika a budem to mat Zadarmo....na zakaznickej linke mi zas tvrdi, ze ma to bude stat 55€, alebo si mam zavolat na infolinku 0900....-samozrejme pekne spoplatnena. neviem vobec co mam robit....
    Dayen nejde aj tak
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mecky najpr sa musi dostat do routra
    Vlado40 Keď vie čítať ,tak sa dostane.
    Dayen presne, najprv aj IP mi treba, mne ta tabulka uz vobec ani nevyskoci...a to potrebujem urobit, dalej sa uz dostanem (snad), kedze mam win7 a samoinstalacia je na xp a vistu. pripadne skusim zadat namiesto user/user ine ako mi pisali
    Dayen ved tu zacal problem...ze mi neschvalilo prihlasovacie meno a heslo
    misoft Dayen - veď keď ti dávali router, podpisovala si preberací protokol a tam by mali byť údaje pre vstup do rozhrania routera - teda prihlasovacie meno a heslo (je to ich povinnosťou)
    misoft To je také ťažké vytiahnuť lajstrá a preštudovať ich? A pripojiť sa káblom. Cez WiFi sa málokde dá vstúpiť do rozhrania routera.
    Dayen ale jasne ze som vsetko prestudovala. v lajstroch bolo meno a heslo "user"...ale neslo to...ale uz chvalabohu vsetko ok...10 hodin zabitych
      zbaliť

    Dayen je offline (nepripojený) Dayen

    Dayen
    * HAG je koncový bod siete v rámci služby Magio. Zmena firmware v zariadení HAG je vykonávaná len zo strany spol. Telekom
    --- ku kazdemu routru je nieco na stiahnutie, len k tomuto nie...a neviem co s tym mam teraz robit
    Dayen ano...nereaguje

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pripoj k inému PC na skúšku.Zatiaľ som nemal problémový Vigor.V PC máš pri lokálnom pripojení získať IP adresu a DNS server na Auto?

    Dayen je offline (nepripojený) Dayen

    Dayen
    dakujem za rady, volala som zase na infolinku, na tu 0900 sa ani nedalo, ze nemam opravnenie na volbu tohto smeru...tak nakoniec zadara na 0800 :p a stale to neslo, sam nechapal ze preco, navigoval ma, neslo....potom som cosi poklikala, uz mi bolo jedno ze co... restartovala a zrazu fungovalo lokalne pripojenie a potom som sa konecne s tym "user" dostala do systemu, nastavila co bolo treba a fungujem zabitych 10 hodin, nervy v prdeli...ale s uspesnym koncom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.