Zavrieť

Porady

Je to možné?

Neviem, či ste si všimli, že vraj:
Na Porade bolo najviac členov súčasne Včera v počte 185, o 07:32 AM. ?!

Asi to boli nejakí škriatkovia, lebo si neviem predstaviť, že v nedeľu ráno by sme už toľkí sedeli na Porade?! Čo Vy na to???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    aj ja som si to všimla, keď som pozerala, kto je tu teraz. Ale niekedy sa stane, že napr. xx je medzi prihlásenými a keď si klikneš na jeho profil tak je offline.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Čas pri príspevkoch už aj mňa občas prekvapil a dnes mi tiež nešlo do hlavy, že sme prekonali augustový rekord.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    No ja som v tom čase ešte spala. Žeby som sa zabudla pri odhlásiť? Je to možné.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Správne to pomenoval Jozef... akýsi paranormálny jav. Nemám moc podrobnú štatistiku, ale mám dve a podľa každej tu bol rozdielny počet IP adries...

    nešiel som moc do hĺbky, ale možno sa niečo logovalo na stránku, napr. crawler - robot prehliadač stránok...

    no, a neviem či to meniť :-))) ... čo tak ho niekedy prekonať hihi

    la-dy je offline (nepripojený) la-dy

    oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac la-dy
    No to je nič. Ja som si všimol, že som bol pryhlásený /teraz neviem presne/ 19.9 keď som tu ešte nebol registrovaný.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    dnes opäť "nový rekord" v počte 207 prihlásených o 7.28 :-))) - či to je už pravdivá skutočnosť? :-)

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    la-dy
    No to je nič. Ja som si všimol, že som bol pryhlásený /teraz neviem presne/ 19.9 keď som tu ešte nebol registrovaný.
    Nechcem byť premúdrelá, ale to "pryhlásený" mi až oči kole...
    PS - la-dy - príspevky sa dajú opravovať

    anita je offline (nepripojený) anita

    účtovník, SZČO anita
    V shoutboxe som akurát písala, že som sa neodlásila. Od utorka som nebola na Porade ale stránka ma registruje. Nebude to aj s ostatnými podobne?

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Ja sa nikdy neodhlasujem, iba normálne zruším stránku (x). A nemyslím si, že ma potom je vidieť na porade. Háčik bude zrejme inde.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Zuzanka, mýliš sa. Na porade ťa je vidno. Práve som to skúšala na vedľajšom počítači. Takže budeme sa musieť normálne odhlasovať.

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    janaGT
    Zuzanka, mýliš sa. Na porade ťa je vidno. Práve som to skúšala na vedľajšom počítači. Takže budeme sa musieť normálne odhlasovať.
    Ty brďo, fakt!!! (tiež som to vyskúšala na inom PC)Ale dala by som ruku do ohňa za to, že pred tým to tak nerobilo.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Jozef Mihál
    Tých rádovo 40 - 50 guestov, čo sú teraz tu, to nie je normálne. Obvykle ich tu máme tak zo 20. Či to si tak teraz všetci skúšame odhlasovanie a viacnásobné anonymné prihlasovanie ?
    To sú skutočný užívatelia. Vidím to podľa IP adresy...

    la-dy je offline (nepripojený) la-dy

    oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac la-dy
    A zas. Vraj nás bolo spolu najviac 11.11.04. o 7:38 AM hod. samozrejme aj so mnou.To je dosť nemožné. Lebo ja vtedy len otváram druhé oko a chystám si raňajky a vôbec nemyslím na "Poradu".A bolo nás tam 207 čo sa my tiež nezdá, vzhladom na čas, ktory je tam uvedený.Keby tak ešte "PM" tak no možno.Ale takto dosť pochybujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.