Zavrieť

Porady

hrubé porušenie disciplíny - neodvedenie trzby

Môže mi zamestnávateľ dať hrubé porušenie pracovnej disciplíny, ak neodvediem tržbu do banky za predchádzajúci deň?
Podotýkam, že do banky chodím počas svojho voľna, kedže nesmiem ísť počas prevádzkovej doby predajne. Tá je otvorená od 9:00 do 20:00 hod. Prac. čas mám od 8:45 do 20:15 hod. a prestávku od 12:30 do 13:00 hod. Do banky chodím buď ráno (znamená, že prídem skôr, alebo počas prestávky). Trvá mi to aj s cestou asi 10 - 20 min. (podľa počtu ľudí).
Naposledy upravil zuzuzuzka : 07.03.13 at 16:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuzuzuzka Pozri príspevok
    ..ja ju odvádzam pravidelne každý pracovný deň.. len proste to už odmietam (nedostala som prémie) z princípu a vyhrážali sa mi, že keď nepôjdem do banky, tak mi to dajú ako hrubé porušenie... predminulý rok sme chodievali do banky 3krát do týždňa, po novom máme chodiť každý deň...
    Určite odviesť tržbu je potrebné, proti tomu sa nedá namietať ale treba tak urobiť v rámci pracovnej doby, nie prestávky na obed.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    máš v popise práce odvod tržby? rob to počas pracovnej doby.slušne im treba povedať,že tvoja prac.doba je od-do,a že stanovené úlohy si budeš svedomito vykonávať,ale iba počas pracovnej doby. keby sa ti niečo stalo počas cesty do banky,nebodaj ťa niekto prepadne,okradne,tak oni dajú ruky od toho preč,lebo budú tvrdiť,že to nebolo počas pracovnej doby.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tie peniaze v noci zostavaju v trezore?

    Obedna prestavka je urcena tebe na jedlo,prip.oddych,mas na nu narok, nie na pracovne povinnosti.
    ..ja ju odvádzam pravidelne každý pracovný deň.. len proste to už odmietam (nedostala som prémie) z princípu a vyhrážali sa mi, že keď nepôjdem do banky, tak mi to dajú ako hrubé porušenie... predminulý rok sme chodievali do banky 3krát do týždňa, po novom máme chodiť každý deň...

    hrubé porušenie disciplíny - neodvedenie trzby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.