Zavrieť

Porady

Originál vs. repasovaný toner.

Dobrý deň. V prvom rade sa ospravedlňujem, za možno už opäť založenú tému, ale nemohol som nič konkrétne nájsť. Mám otázočku na Vás. Mám farebnú laserovú tlačiareň HP LaserJet Pro 100 M175. Máte niekto skúsenosti s náhradnými tonermi? Uvažujem kúpiť alternatívne tonery, nakoľko originály sú podstatne drahšie. Máte niekto skúsenosti s originál vs. alternatíva? Podeľte sa so svojimi skúsenosťami. Zaznamenali ste nejakú zmenu? Alebo bolo všetko v poriadku? A čo výdrž? Chod tlačiarne a tak...? Myslím, že každá Vaša rada, skúsenosť prispeje k lepšej informovanosti používateľov. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

enzo2k je offline (nepripojený) enzo2k

enzo2k
kludne si kup repasovany, ale od zabehnuteho predajcu alebo firmy aby si vedel reklamovat keby nieco, to sa treba dopredu spytat ze, a co ak to nebude fungovat a ked povedia neieje problem doeste spat vymenime, tak mas spravnu firmu.ja pouzivam repasovane a pohodka

allgreen je offline (nepripojený) allgreen

Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
origo toner som mal len raz bol zadara k tlaciarni , jeden krát som natrafil na nekvalitne repasovane tonery, ako bolo spomenute, overena firma. Mne teraz plni tonery priamo predajca nakupuje si prašok a čip

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

nika.sum
ja mam HP Laser Jet P1102 (2ks) ciernobielu, nekupujem original toner ale nejaku alternativu a som spokojna. Cena je ovela nizsia a tlaciaren ide bezproblemovo...

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto duves
Repasujem si sam. Fakt. Doležite je vyčistiť ten zachytny pasik z mäkkeho plastu. Su tam take chumače z papiera, a začiernene tonerom. Ak sa to urobí dobre, tlačí to super. napr.:
************************************************** *************************************

Doplňam: Takyto model mam:

to čistenie plastovej lišty od 1:10
Naposledy upravil duves : 14.01.14 at 18:40
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
nika.sum sikulko, ja ked som sa pytala nechceli odo mna tie prazdne tonery (teda tieto "nadoby") zobrat a vyhadzujem to...
duves Možno su niektore len ako jednorazovky. Moj toner je trochu jednoduchší ako ten na videu.
kopretinka ak si to človek vie naplniť sám,tak nie je o čom,neporovnateľná cena....súprava na plnenie stojí v tescu do 3 eur
duves to neviem, mam flašu toneru a to tam sypem pomocou lievika zhotoveneho z kanc.papiera A4. Je to inak dosť špinava praca.
  zbaliť

pavol38 je offline (nepripojený) pavol38

pavol38
Je ešte aj rozdiel ci mas alternativny toner uplne novy alebo renovovany. Pri renovovaných sa vyuzije pouzite telo originalnej (po vacsine) kazety- testujú sa najprv takze by malo byt vsetko ok.
Naposledy upravil ivka70 : 11.07.16 at 18:06 Dôvod: odstranenie reklamy

Originál vs. repasovaný toner.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.