Zavrieť

Porady

342 na prelome rokov

Ako sa má sprívne účtovať 342 na prelome? Ked je predpis za výplaty december 331/342.
Pri otvorení su PS 342/701. Ked to uhradím v novom roku z banky 342/221 nesedi potom zostatok. Ako to má byť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kross je offline (nepripojený) Kross

    Kross
    To som si aj myslela, len mne to tak previedol SW. Vdaka idem to opravit. Ale pozerala som tak mi to prevedie aj do r. 2013, to je potrebne kazdy rok preuctovat PS, alebo je potrebne december inak zauctovat? To ale neviem ako. Este raz dakujem.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Kross Pozri príspevok
    To som si aj myslela, len mne to tak previedol SW. Vdaka idem to opravit. Ale pozerala som tak mi to prevedie aj do r. 2013, to je potrebne kazdy rok preuctovat PS, alebo je potrebne december inak zauctovat? To ale neviem ako. Este raz dakujem.
    .... rozhodne by to nemalo tak fungovať - žiadny z programov mne známych tak nefunguje; že aký máš program ty, asi neuhádnem, ale existuje ku každému programu podpora, treba zavolať, napísať...

    Kross je offline (nepripojený) Kross

    Kross
    No a´ani to tak nefunguje. Zistila som, ze rozdiel bol uz predchadzajuci rok, len som bola v tom , ze je to dobre. SW vlastne ide OK, len je to vnom zle nahodene. Takze si musim opravit minuly rok. Potom musim robit aj opravne danove za min. rok? Alebo je to jednoduchsie zauctovat na 428,429.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.