Zavrieť

Porady

internetový podvodníci, platil som vopred a vypomstilo sa mi to

Zdravím, môj problém je taký, že som si na stránke salomonshop.sk išiel kúpiť topánky...a spravil som obrovskú chybu, platil som vopred a to sa mi stalo osudným. Tovar vraj nemajú, tak mi navrhli alternatívu, ktorú som ja odmietol a teraz nemám ani peniaze a ani topánky. Je s nimi veľmi ťažká komunikácia...odpovedajú len na to, načo oni chcú...respektíve vôbec, čo ma sere najviac.

Skúste mi nejako poradiť, že čo by som mal spraviť. Jediné, čo ma zatiaľ napadlo, je platobný rozkaz, ale nikdy som sa takýmto veciam nevenoval, takže by som potreboval nejakú rozumnú radu.

Vopred ďakujem...jedná som o sumu 106€ aj 40 šušňov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    camozzi Pozri príspevok
    V mojom príspevku je spomenuté, že ide o "rovnakých expertov".
    Prepáč,možno ja pod rovnakým, myslím niečo iné ako pod tým istým

    Broko je offline (nepripojený) Broko

    Broko
    7 dní už uplynulo...preto asi odpovedali na maily tak oneskorene a celé to naťahovali, získali nejaký čas aby sa vyhli tom §. Napísal som do banky, či by sa nedala nejakým spôsobom platba reklamovať a napísal som aj na SOI či by mi nevedeli pomôcť/poradiť...som zvedavý či svoje kilečko ešte niekedy uvidím...pekne som sa nechal nachytať a to len kvôli tomu, že som im dôveroval...zvykol som si platiť vopred, lebo som kupoval z normálnych shopov až som sa nakoniec popálil

    A ešte by som sa chcel informovať, či by sa dal tento problém riešiť cez platobný rozkaz.
    Naposledy upravil Broko : 06.04.13 at 17:22

    internetový podvodníci, platil som vopred a vypomstilo sa mi to

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.