Zavrieť

Porady

Ako dosiahnut zrusenie RTVS?

fantom opery

Anketa: Ste za zrusenie RTVS a nahradenie povinnej rezervacie casu v sukromnych mediach ako sucasti udelovan

Počet hlasujúcich
13. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano, som za zrusenie

    3 23.08%
  • Ano, som vasnivo zapaleny za zrusenie

    5 38.46%
  • Nevadi mi zrusenie lebo mi RTVS nechyba

    3 23.08%
  • Som proti, lebo..kde inde by som si mohol vychutnat senzi senzus?!!?!!??

    2 15.38%
Zaujimal by ma aky velky okruh obcanov sa zaobera tiez touto otazkou, podobne ako ja. Mam silnu indiciu ze ze je to vacsi okruh ludi ako by sa obecne zdalo pretoze - manipulacia pomocou medii a ich silne prerastenie do politiky pomocou lobbingu (jarjabek a ini...) a tiez strachu politikov sa co i len zaoberat takou otazkou pretoze RTVS je pre nich vitana hlasna truba, obzvlast teda pre sirenie ich ideologii a pre prepieranie mozgov volicom v obdobi pred volbami. Jednoducho RTVS ma prilis velku moc, drzi politikov pod krkom. A o to je vacsie je spolocenske nebezpecenstvo tejto pa-institucie. Ako ale dosiahnut aby sa obcania zorganizovali v zejto zalezitosti? Referendum by asi nepreslo. Nenasli by sa asi dobrovolni zbieraci podpisov a naviac je asi dost drahe. Funguje uz na SK moznost peticie?
Usporiadat
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podobná otázka je už hádam len "ako dosiahnuť zrušenie vlády a parlamentu"...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Google - petícia.
A čo ti prinášajú ostatné slovenské TV? S nimi si spokojný?
Ja by som zrušila predovšetkým tie.
Iba sa podpisujú na degradovaní našej spoločnosti.
Od akejkoľvek kultúry sú na míle vzdialené, čím doslova ohrozujú psychický aj fyzický vývoj a stav obyvateľstva. Ďaleko viac ako politici.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tie mu možno svojou politickou inklináciou vyhovujú....

Tiež by som v prvom rade "zrušil" markízu, už aj TV HNOJ je ďaleko lepší...
0 1
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
Samozrejme ze mi ani sukromne nevyhovuju. Ale necicaju odo mna peniaze a neterorizuju ma podobne ako RTVS. Samozrejme ze aj tieto platim v kazdej nakupnej cene vyrobkov ktore si zadavaju reklamu. Ale, aspon mam moznost to obmedzovat (vyhybanim sa znackam ktorych reklamy bezia stale dokola...). To znamena ked sa vyriesi problem RTVS vzapaeti otvorim diskusiu ako sa poratat so sukromnymi frekvenciami...
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
korela Pozri príspevok
Google - petícia. A čo ti prinášajú ostatné slovenské TV? S nimi si spokojný? Ja by som zrušila predovšetkým tie. Iba sa podpisujú na degradovaní našej spoločnosti. Od akejkoľvek kultúry sú na míle vzdialené, čím doslova ohrozujú psychický aj fyzický vývoj a stav obyvateľstva. Ďaleko viac ako politici.
pokusam sa odpovedat Korele, ale stale mi to hadze odpoved na koniec temy. Nechapem preco. Preco tento server funguje tak strasne neintuitivne????!!!!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja už v "reálnom čase" pozerám iba správy, nič iné.

Nebaví ma keď je v hodinovom filme 30-40 minút reklám, preto si všetko čo chcem vidieť nahrávam a pekne reklamy pretáčam.

Mám odstopované že reklamy v hlavnom čase majú 9-11 minút každá jedná... čo je moc, to je moc...
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
ved na tomto serveri sa vobec neda pracovat. Ked kliknem na link odpovedat, zobrazio mi hodinky a tie tam potom svietia do aleluja. Proste stranka vytvrdne. Su tieto stranky vobec prisposobene na Mozillu? Bohuzial nemuozem odpovedat konkretnym prispievatelom do temy, lebo to nefunguje. A Nandrolona by som rad poziadal aby odpovedal sam za seba a nie za inych. Inak aby sa radsej vyhol tejto teme. Privital by som vecnu a nezakernu diskusiu....
0 0
FAA FAA

FAA je offline (nepripojený) FAA

Som Božie dieťa
V jednom dávam za pravdu Ficovi, v 89-tom sa nič nezmenilo. Pred 89-tym vládla u nás skorumpovaná komunistická banda, aj po 89-tom tu vládne skorumpovaná komunistická banda. Naviazať koncesionárske poplatky za tv na odber elektriny dokáže len skorumpovaný komunista. nemám tv ani rádio už desať - dvanásť rokov a keď sa niekedy dostanem k pozeraniu tv, tak sa len utvrdím, že o nič neprichádzam.
1 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
FAA Pozri príspevok
V jednom dávam za pracdu Ficovi, v 89-tom sa nič nezmenilo. Pred 89-tym vládla u nás skorumpovaná komunistická banda, aj po 89-tom tu vládne skorumpovaná komunistická banda. Naviazať koncesionárske poplatky za tv na odber elektriny dokáže len skorumpovaný komunista. nemám tv ani rádio už desať - dvanásť rokov a keď sa niekedy dostanem k pozeraniu tv, tak sa len utvrdím, že o nič neprichádzam.
Prichadzas. O minimalne 4,65 eura kazdy mesiac ...plus dalsie financie ktore pravidelne leje statny rozpocet do tejto organizacie
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon Pozri príspevok
Ja už v "reálnom čase" pozerám iba správy, nič iné.

Nebaví ma keď je v hodinovom filme 30-40 minút reklám, preto si všetko čo chcem vidieť nahrávam a pekne reklamy pretáčam.

Mám odstopované že reklamy v hlavnom čase majú 9-11 minút každá jedná... čo je moc, to je moc...
ak niečo nesledujem, tak v prvom rade politické debaty potom správy
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
Tak rad by som odpovedal mnohym z vas individualne, ale neda sa to. Jedina moznost je pridavat dalsie a dalsie prispevky na koniec temy. Nefunguje ani tag odpoved, ani citovat (svietia len hodiny do aleluja). Chyta ma zurivost...radsej idem prec, lebo by som asi rozkopal pocitac..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

maju dobre relacie ako Duel,5 proti 5,Taxik a este zopar dalsich-ale aj tak by som verejnopravnu sprivatizoval,naco maju ludia platit,ak nejake sukromne tv ziju z reklam a zakladaju stale nove odpadove tv stanice,tak by sa z reklam uzivila aj dalsia tv v ktorej aj tak sa cast koncesionarskych poplatkov vytuneluje.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

hanusvas Pozri príspevok
Tak rad by som odpovedal mnohym z vas individualne, ale neda sa to. Jedina moznost je pridavat dalsie a dalsie prispevky na koniec temy. Nefunguje ani tag odpoved, ani citovat (svietia len hodiny do aleluja). Chyta ma zurivost...radsej idem prec, lebo by som asi rozkopal pocitac..
Žeby nabiehala nová Porada? Ešte som sa tej téme nevenovala.
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
to trisestry. Bohuzial aplikacia mi odstrihla zaver nazvu tejto temy. Ciel temy je - zrusit RTVS a nahradit jej funkciu povinym rezervovanim urciteho casu pre verejnopravny sektor v sukromnych mediach. Toto bremeno by bolo sucastou predaja licencii pre frekvencie. Aj tak si myslim ze tie licencie sa predavaju dost pod cenu.
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
A znovu to:nandrolon...nechaj si laskavo svoje agresivne poznamky pre seba!!!!! Ako ti mam napisat ze nefunguje ani citovat, ked to - NEFUNGUJE!!!! Alebo si si toho vedomy a iba moju nemoznost ti odpovedat zneuzivas aby si sa tu naparoval?
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja pozerám TV skutočne minimálne, a ak začne svietiť slnko, tak už asi vôbec. Ale všimla som si, že keď ide reklama na jednej stanici a chcem prepnúť, tak záhadne ide reklama práve vtedy aj na ostatných. :-(

Pri súkromnej TV je smerovanie jej spravodajstva dané priamo jej vlastníkom, pri RTvS je to dané práve vládnucou garnitúrou. Na investigatívne, transparentné a pravdivé spravodajstvo sme ešte nedozreli. Mne RTvS nechýba, ale tiež ma štve, že musím platiť za niečo, čo nechcem pozerať.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

trisestri Pozri príspevok
maju dobre relacie ako Duel,5 proti 5,Taxik a este zopar dalsich-ale aj tak by som verejnopravnu sprivatizoval,naco maju ludia platit,ak nejake sukromne tv ziju z reklam a zakladaju stale nove odpadove tv stanice,tak by sa z reklam uzivila aj dalsia tv v ktorej aj tak sa cast koncesionarskych poplatkov vytuneluje.
To nemyslíš vážne?
Veď v tom je aj Slovenský rozhlas. To by dopadlo. Zavaruj.
Nestačí už ako sa vraždí na Slovensku? TV nevysiela pre elitu.
A čo formát, to kúpený, žiadna nová naša tvorba.
Prosím ťa, čo poskytujú reklamy ľuďom? Tam sa zapájaš do témy o potravinách, a tu horlíš za reklamy. To ako spolu ide dokopy? Hm? Veď podporuješ nezmyselnosť, klam, zlodejinu, znižovanie intelektu, zdravie národa.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Inak, vy necítite, že televízie sú v kríze, alebo vstupujú do krízy? Že začínajú byť prekonané? Keby mali ľudia viac fin. prostriedkov, neboli by odkázaní na ich programy. Hrozne devastujú tento národ. Veď o to im ide. Stačí sa pozrieť kto je vo vedení všetkých, kto sú majitelia.
0 0
ludmila4 ludmila4

ludmila4 je offline (nepripojený) ludmila4

Neviem čo je to za inštitúciu RTVS, oni by poplatky vyberali ale majú v tom neskutočný bordel. Ja som tento rok už tri krát poslala doklady o viacnasobnom odbere a doklad, že dcera je ZTP. Aj napriek tomu musím tento rok platiť RTVS poplatok, kvôli zmena zákona. Zaplatila som ho ešte v januári, z minulého roka tam mám preplatok, ktorý som už žiadala vrátiť, ale doteraz mi ho nevrátili, ale napriek tomu mu poslali SIPO, aby som im doplatila prvé štyri mesiace za rok 2013. Komunikujem, telefonujem a stále je to nejaké márne a beznádejné, prídem si ako Alenka v ríši divov...už neviem, či mám osloviť ministra, aby sa to doriešilo....nie je to normálny úrad, to je čistá šikana a zdieranie...každý by mal platiť za to čo používa, nemali by sme náhodou platiť za vlak a autobus aj keď ho nepoužívame, ale čo keď by sme ho niekedy chceli použiť...
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
To Ludmila 4. Presne pre toto co popisujes chcem RTVS zrusit. Toto co, rozputali je nezmyselny teror. Uz predtym som ich nemal v laske, lebo nic neprinasaju. TV1 je absolutne nepozeratelna, snad okrem sprav. A TV2 by so ozelel pretoze nema cenu tych 4,65 kazdy mesiac. A mimochodom , kedze uz nereprizuju spravy o polnosi, uz ani TV2 nema zadny vyznam....Naklady prevysuju prinosy. Zrusit!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať