Zavrieť

Porady

Ako dosiahnut zrusenie RTVS?

fantom opery

Anketa: Ste za zrusenie RTVS a nahradenie povinnej rezervacie casu v sukromnych mediach ako sucasti udelovan

Počet hlasujúcich
13. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano, som za zrusenie

    3 23.08%
  • Ano, som vasnivo zapaleny za zrusenie

    5 38.46%
  • Nevadi mi zrusenie lebo mi RTVS nechyba

    3 23.08%
  • Som proti, lebo..kde inde by som si mohol vychutnat senzi senzus?!!?!!??

    2 15.38%
Zaujimal by ma aky velky okruh obcanov sa zaobera tiez touto otazkou, podobne ako ja. Mam silnu indiciu ze ze je to vacsi okruh ludi ako by sa obecne zdalo pretoze - manipulacia pomocou medii a ich silne prerastenie do politiky pomocou lobbingu (jarjabek a ini...) a tiez strachu politikov sa co i len zaoberat takou otazkou pretoze RTVS je pre nich vitana hlasna truba, obzvlast teda pre sirenie ich ideologii a pre prepieranie mozgov volicom v obdobi pred volbami. Jednoducho RTVS ma prilis velku moc, drzi politikov pod krkom. A o to je vacsie je spolocenske nebezpecenstvo tejto pa-institucie. Ako ale dosiahnut aby sa obcania zorganizovali v zejto zalezitosti? Referendum by asi nepreslo. Nenasli by sa asi dobrovolni zbieraci podpisov a naviac je asi dost drahe. Funguje uz na SK moznost peticie?
Usporiadat
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
korela Pozri príspevok
Inak, vy necítite, že televízie sú v kríze, alebo vstupujú do krízy? Že začínajú byť prekonané? Keby mali ľudia viac fin. prostriedkov, neboli by odkázaní na ich programy. Hrozne devastujú tento národ. Veď o to im ide. Stačí sa pozrieť kto je vo vedení všetkých, kto sú majitelia.
Namiesto pozerania TV sa venovať rodine, deťom, hrať spoločenské hry, tráviť spoločné chvíle, prípadne ísť do prírody nestojí veľa peňazí. Všetko je to o lenivosti ľudí. Moderná doba priniesla novú generáciu, a to generáciu ľudí darebných na pohyb. A v poslednej dobe sa mi zdá, že aj na samostatné myslenie a rozhodovanie.
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
To Ludmila 4. A samozrejme som vo svojom predchadzajucom prispevku pre Teba zabudol uviest asi nejpodstatnejsi hriech - moralno-eticka diskvalifikacia - zastrckovy zakon. Zakony by si v obecnosti obcania mali ctit pretoze by mali mat pocit ze su v jadre spravodlive. Ak ale zakon sam je vysmechom spravodlivosti, devalvuje pravne prostredie. Obcania si logicky zakony prestanu ctit a nastupuje - pravne prostredie ako cista represia. Garantujem ze naklady vynalozene na vynucovanie zakonnych noriem budu chronicky prevysovat prinosy pravneho prostredia a ziadna moc sa nebude vediet s tymto vyrovnat. Objekty prava budu nastavene tak, ze budu neustale striehnut na medzery v zakonoch ako zostat nepostihnuti lebo bude panovat obecne presvedcenie, ze nedodrzat zakon je moralne a nie dodrzat.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

korela Pozri príspevok
To nemyslíš vážne?
Veď v tom je aj Slovenský rozhlas. To by dopadlo. Zavaruj.
Nestačí už ako sa vraždí na Slovensku? TV nevysiela pre elitu.
A čo formát, to kúpený, žiadna nová naša tvorba.
Prosím ťa, čo poskytujú reklamy ľuďom? Tam sa zapájaš do témy o potravinách, a tu horlíš za reklamy. To ako spolu ide dokopy? Hm? Veď podporuješ nezmyselnosť, klam, zlodejinu, znižovanie intelektu, zdravie národa.
nuz neviem ako ta televizia verejnopravna pomaha k tej osvete,ved len sa az na par vynimiek opicia po komercnych tv,este beru aj skrachovanych moderatorov ktory prebehli ku komercnym a po ich opotrebovani je im dobra aj stv-nakup programov vo verejnom zaujme ti asi nic nehovori,nuz chapem jednoduchy clovek nevie rozmyslat v suvislostiach-ak pribudne konkurencia a o ten reklamny trh sa bude byt aj stv,tak moze to posilnit dopyt po kvalite,napokon tv by boli nutene davat to co chcu vidiet divaci a peniaze by isli na konkretne projekty a nie do ciernej diery-neviem kde ti verejnopravna dava povodnu tvorbu-vsak nase serialy tocia komercne tv-nuz ale tebe zjavne safarenie v stv vobec nevadi,zjavne vidis iba to co chces-ale chapem urcity ludia citia potrebu si rypnut,lebo im zjavne clovek stupa im na otlak,niekomu prihara.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

účtovník 007 Pozri príspevok
Namiesto pozerania TV sa venovať rodine, deťom, hrať spoločenské hry, tráviť spoločné chvíle, prípadne ísť do prírody nestojí veľa peňazí. Všetko je to o lenivosti ľudí. Moderná doba priniesla novú generáciu, a to generáciu ľudí darebných na pohyb. A v poslednej dobe sa mi zdá, že aj na samostatné myslenie a rozhodovanie.
Súhlasím. Ale koľko na jednej strane najmä mladších športuje aj v prírode a na druhej, koľko ľudí si nemôže zaobstarať korčule jedni i druhé, bicykel, dovolenky, výstroj, lyže, rakety a kurty netreba ani spomínať. Práve pre tých sú tak nešťastne nastavené tv programy. Ešte viac otupiť a utopiť zbytok obyvateľstva. To ani kvalitná stredná trieda neutiahne.
Možno budú mať na futbalové lopty. :-) Oživenie slovenskej drogy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_ Pozri príspevok
ak niečo nesledujem, tak v prvom rade politické debaty potom správy
Správy sledovať treba, ak je človek svojprávny, tak KECY odfiltruje, ale fakty stále zostávajú...
Politické debaty? sem-tam o témach, na ktoré mám vyhranený názor ak sa prihodí /nič iné nie je a nudím sa doma/ sledujem, ostatné ma zase nezaujíma.

Možno preto aj dokážem byť objektívny, že na každom vidím aj to zlé, ale aj to dobré, či už je to ľavica, pravica /zrejme vymyslené politologické názvy na zaujatie "stádového obyvateľstva"/.
V reálnom živote a na FAKTOCH /reči nebrať do úvahy/ nie je rozdiel medzi ľavicou a pravicou a obávam sa, že ak by sa urobil nejaký politologický anonymný test IBA na základe faktov, tak nik by neuhádol či toto je ľavicový, alebo pravicový politik.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

hanusvas Pozri príspevok
A znovu to:nandrolon...nechaj si laskavo svoje agresivne poznamky pre seba!!!!! Ako ti mam napisat ze nefunguje ani citovat, ked to - NEFUNGUJE!!!! Alebo si si toho vedomy a iba moju nemoznost ti odpovedat zneuzivas aby si sa tu naparoval?
a na to ti odpoviem jedno svojim citátom tvojho príspevku - FUNGUJE TO, ALE IBA NA PC kde medzi stoličkou a klávesnicou nesedí spoločný menovateľ nefungujúcich príspevkov
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
Nandrolon je hlupak. Preco mi potom chybova konzola vyhadzuje tuto chybu stranky? Upozornenie: Neznáma vlastnosť '-moz-box-shadow'. Deklarácia vynechaná. Zdrojový súbor: http://www.porada.sk/clientscript/vb...s?d=1366237232 Riadok: 1 Lebo problem s moznostou odpovedat mozno skutocne suvisi s tym ze vsetky tagy pod prispevkom su shadowed - nepristupne. Ale nechapem aky je k tomu dovod, kedze ja som normalne prihlaseny. A na druhej strane ak ma aplikacia akykolvek dovod mi nepristupnit tagy pod prispevkom preco sa po pokliku rozsvietia miesto kurzoru hodiny a visia tam do aleluje ?
0 0
Pidgey Pidgey

Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

Štastný človek :)

hanusvas Pozri príspevok
Nandrolon je hlupak. Preco mi potom chybova konzola vyhadzuje tuto chybu stranky? Upozornenie: Neznáma vlastnosť '-moz-box-shadow'. Deklarácia vynechaná. Zdrojový súbor: http://www.porada.sk/clientscript/vb...s?d=1366237232 Riadok: 1 Lebo problem s moznostou odpovedat mozno skutocne suvisi s tym ze vsetky tagy pod prispevkom su shadowed - nepristupne. Ale nechapem aky je k tomu dovod, kedze ja som normalne prihlaseny. A na druhej strane ak ma aplikacia akykolvek dovod mi nepristupnit tagy pod prispevkom preco sa po pokliku rozsvietia miesto kurzoru hodiny a visia tam do aleluje ?
Ako, nehnevaj sa na seba, ale ludi ako ty nechapem. v nandrolonovych poznamkach som nenasiel nic agresivne. jedine ty tu mas , pravdepodobne pod navalom emocii, "agresivne" poznamky. Neviem z coho mas komplexy,ale nenazyvaj ludi, ktorych ani nepoznas, bez zjavneho dovodu hlupakmi. To akurat svedci o tvojej ubohosti a neschopnosti viest normalny dialog.
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
to:pig..dey Ani mi nestoji za to ti odpovedat. Urcite by si aj o tvojom prispevku napisal ze si v nom nenasiel nic agresivne. Napis na rovinu - si jeho kamarat, alebo rovno brat?Miera objektivity tvojho prispevku tomu zodpoveda. Ak mi na ulici niekto neznamy da po hube, tak ho skopem a urcite nebudem pocuvat hlupe nazory ludi ako si ty, ze..ako mozes niekoho skopat koho ani nepoznas?
0 0
Pidgey Pidgey

Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

Štastný človek :)
ojoj... jeho kamarat, brat? mozno si nandrolon spomenie, ked sme sa do seba obuvali koli ockovaniu deti (vcul sa uz nad tym iba usmievam, uz mam chladnu hlavu, a v nazore na ockovanie som sa viac menej utvrdil) Nie, nepozname sa. Sam viem, ked som na nieco vytoceny, ze clovek pise dost casto blbosti, ako ty vo vacsine tychto prispevkoch. Napisal som to z pohladu nestranneho citatela, ked nandrolon nic urazliveho, popudliveho nenapisal, neskor uz iba reagoval na tvoj provokujici sposob. Nazval si ma Pig..dey? Si negramotny ze nevies opisat meno diskutujuceho? Alebo je to tvoja uroven , resp predstava ako urazit ineho? (mna si neurazil, iba utvrdil v nazore na teba) Tvoja posledna veta uz ani komentar nepotrebuje, zjavne mas problem dat dokopy suvisiace veci. Dalej uz ani nebudem reagovat...
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
kto uraza spoludiskutujuceho bez dovodu si ine oslovenie ani nezasluzi. Ludia ako ty vnasaju do spolocnosti agresivitu a neznasanlivost. Tvoje hodnotenia mojich prispevkov ma absloutne nezaujimaju. Preco mas potrebu ma snimi otravovat? To je tiez dalsia ukazka krrcovitej sebastimulacie tvojho ega...aka je pre ludi z tvojej lokality priznacna.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať