Zavrieť

Porady

Počet príspevkov na stránke

Je možné nastaviť počet zobrazených príspevkov na 1 stránke? Teraz je 1+9, v predošlej Porade bolo možné nastaviť až 40, prispelo k urýchleniu prezerania.
3 komentárov     zbaliť
kukučka ak je zadanie témy rozsiahle tak ani toľko...
terezamaria Rozalka už sme asi prehľadné mali, tu klikám, ale k ničomu som sa ešte nedopracovala, možno je to tým, že nie som na Facebooku, lebo každý hovorí, že je to podobné, až sa niečo dozvieš, napíš mi prosím.
Dana1 ...aj ja som to takto mala nastavené...veľmi mi to takto vyhovovalo a chýba mi to tu teraz. hneď ako prvé som to hľadala kde sa to nastavuje, ale nenašla som...ale ned ma napadlo, že asi sa to nebude dať, nakoľko sa prešlo do novej porady so všetkými nastaveniami len toto nie. škoda, že sa musím stále preklikávať na druhú stranu. privítala by som keby sa to dalo nastaviť na tých 40 príspevkov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Momentálne to nie je možné.

    V otázkach plánujem možno prechod na načítavanie odpovedí na jednu stranu (nepredodkladám že ich bude viac ako 20-40, keďže sa to nemôže rozvinúť do kadejakých iných tém a otázok).

    V debatách by sa to možno hodilo, takže si to pridám na zváženie.
    avalik posuvam - uz si zvazil?
    Richard no zatial to chyba az sedem ludom podla hlasovania o teme

    Počet príspevkov na stránke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.