Zavrieť

Porady

Keď som pripojený na iternet cez wifi tak mi píše: Obmedzený prístup na internet!

Keď som pripojený na iternet cez wifi tak mi píše: Obmedzený prístup na internet! Modem: DSL-2641R
Prečo vypisuje že je obmedzený prístup keď na stolnom PC (pripojený sieťovým káblom) to ide? Cez wifi mám pripojené 2 notebooky a pri tom to píše na oboch pri tom mám zadané všetko tak ako na modeme tak na Notebookoch (heslo,zabezpečenie...) Ak buďe potrebné ďalšie potrebné informácie dopíšem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Možný konflikt IP adries, nenačítanie DNS. V nastaveniach karty pre sieťove pripojenie skús nastaviť na Automaticky - potom NB zoberú to, čo im router ponúkne.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vakos_SK Ok doma skúsim a nepíše to náhodou keď sú IP v konflikte? Pretože na XP to bolo.
    misoft Malo by - aj mne dnes nepripojilo na sieť, žiadna hláška, obmedzený prístup, keď som dal Opraviť - vyhodilo odrazu hlášku o konflikte IP adries (Win7)
    Vakos_SK máš pravdu dnes som pozeral chybové správy vo win XP a z každého dňa bolo napísané IP v konflikte s iným HW
      zbaliť

    Keď som pripojený na iternet cez wifi tak mi píše: Obmedzený prístup na internet!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.