Zavrieť

Porady

X

toto som nevytvorila ja.
Naposledy upravil kopretinka : 11.06.13 at 11:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ máš "nainštalované" obe klávesnice (QWERTZ i QWERTY) v Miestne a jazykové nastavenie > Zmeniť klávesnice (uvidíš zoznam) - môžeš po vysvietení názvu klávesnice si ich presúvať hore a dole - tá najvyššia je preferovaná.
    Ono totiž niektoré dokumenty (potvory) majú v kóde z znakovú sadu zaznačenú a pokiaľ je automatické prepínanie - tak prepne podľa dokumentu.
    Ak ich teda máš obe - tú "nepohodlnú" odober - potom už nebude mať na výber a ostane len jedna.
    Naposledy upravil Richard : 04.05.13 at 21:40
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Inak kvietoček milený - nemohla si pokračovať v "konštatovaní" tu? http://www.porada.sk/t183071-ako-si-...lavesnici.html
    kopretinka ja som nevytvorila túto tému,nechápem,ja som to písala v tej druhej téme ako koment,niekto z toho urobil súvisiacu otázku,To čo má znamenať???
    avalik Kopretinka, no asi admin usudil, ze to nepatri do komentara ale je to samostattna otazka
    kopretinka admin by mal riešiť podstatné závady.A toto nie je otázka,ja som sa nič nepýtala,iba som konštatovala vo svojej odpovedi môj stav.Mne to nevadí.Prečo z toho admin vytvoril problém.a akože moju otázku?
    arizona Napis Richardovi,nech sa na to pozrie,minule sa to iste stalo Zite5. Asi nejaka techn. zavada...
    misoft Už som nahlásil, aby sa tie dve témy zlúčili do jednej - táto tu je asi pokračovaním tejto http://www.porada.sk/t183071-p5-ako-...lavesnici.html
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.