Zavrieť

Porady

pristup doktorov, co dalej?

ahojte, neviem ako zacat, tak sa posnazim pekne od zaciatku. mame v novembri zistili rakovniu, konkretne metastazy na peceni a na pluchach, totiz pred dvoma rokmi jej vyoperovali nador z prsnika. rok sa liecila chemoterapiami a ozarovanim.po roku prisla bolest brucha, neustavajuci kasel,a podobne. ukazalo sa, ze ma mestastazy. o to mi ani tak nejde, ide skor o liecbu. od januara jej nasadili chemo, kazdy pondelok poctivo absolvovala, samozrejme stav sa zhorsil.urcite aj chorobou,ale podla mna aj ta chemo jej dost ubizila.zacala sa jej tvorit voda v bruchu, opuchali nohy. neraz bola hospitalizovana, transfuzie, infuzie na dennom poriadku, po par dnoch domov.a znovu na chemo.pred dvoma tyzdnami podstupila poslednu, stav hrozny, po svojich neprejde. je priputana k posteli vlastne uz od decembra.po poslednej chemo nas objednali na ct vysetrenie, ktore malo byt zajtra.dnes sme volali sestricke, pre istotu, a ta nas odbila tym,ze ct je zrusene, vraj tak rozhodol primar. na vysetrenia nas neobjednali ziadne, len nam naznacili,akoby sme mali cakat na najhorsie. ani liecbu neplanuju, nic. mama sa skoro psychicky zlozila, my tiez. nejde mi do hlavy, ze lekari mozu len tak, bez nicoho, pacientovi ozamit,ze stav sa zhorsil, myslia si,ze liecba nezabrala, tak to ukoncuju.a my teraz akoze co mame robit dalej? cakat na koniec?? prosim ak mate niekto nejaku radu, prosim napiste.ja ani neviem ci mam ist za jej osestrujucou doktorkou, lebo ani neviem co by som jej mala povedat.
Usporiadat
sowage sowage

sowage je offline (nepripojený) sowage

ahojte, tak sa stalo to, coho som sa najviac obavala. mamina zomrela, minuly piatok. ja som na pokraji zrutenia, ta bolest je hrozna. viem, kazdy si povie, treba sa pripravit na najhorsie, ale podla mna, na to sa pripravit neda. teraz sa budem musiet naucit zit s tou bolestou, a bez maminy. snad to nejako zvladnem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Prajem Ti veľa duševnej sily, nie je to veru ľahké obdobie. Úprimnú sústrasť.
0 0
sowage sowage

sowage je offline (nepripojený) sowage

dakujem tweety.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ach..... :-( úprimnú sústrasť......
0 0
sowage sowage

sowage je offline (nepripojený) sowage

dakujem..
0 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Je mi to ľúto Úprimnú sústrasť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať