Zavrieť

Porady

Pomala Porada

admin
Problemy ostatnych dni s rychlostou Porady su sposobene vypadkom technickeho zariadenia u providera.

Dufam ze to bude coskoro vyriesene.
Dakujem za trpezlivost.

Richard
Naposledy upravil Richard : 28.10.06 at 11:47
Usporiadat
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
dakujem pekne
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Richard, pripájam sa v mene Poraďákov "závislákov" s poďakovaním za informáciu o príčinách spomalenia Porady.

Dúfam, že provider si uvedomuje, že u niektorých Poraďákov "závislákov" sa môžu technické problémy prejaviť ujmou na zdraví spôsobenou "absťákom".

Všetkým Poraďákom závislákom želám veľa trpezlivosti a pevné zdravie
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Aj pomalosť, ale najviac ma štvalo to, že som sa včera nemohla dostať z témy preč, stále som bola na jednom mieste, nechcelo to listovať ani odhlásiť....hmmm....
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

ach Richard, to je ale katastrofa, veď sa nám niečo stane, keď sa snažíme mať poradu a nie a nie to ísť....... ešte to bude dlho trvať?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Som z toho stavu smutná, veď teraz keď zháňame rôzne informácie sa nám to už naozaj nemuselo prihodiť. Nemoholten výpadok počkať do apríla?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Poroučíme větru děšti?
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

sú veci medzi nebom a zemou,ktoré sa riadia a správajú ináč ako my chceme
a tak je to aj teraz
otáznik je na mieste.
Ale bolo by dobré,keby to bolo tak ako to krásne napísala
naša kukučka
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

Aj ja mám už tri dni veľmi pomalú poradu,čakám aj minútu na stránku.
Poradíte mi prosím Vá s čo mám urobiť. Ďakujem
Naposledy upravil evika : 10.07.06 at 12:05
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

poradí mi niekto?..
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
evika
Aj ja mám už tri dni veľmi pomalú poradu,čakám aj minútu na stránku.
Poradíte mi prosím Vá s čo mám urobiť. Ďakujem
Treba počkať.
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

A dokedy mám počkať?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

evika
A dokedy mám počkať?
evika, problém bude asi iba na strane Tvojho poskytovateľa netu alebo v Tvojom PC......inak by si mala už kopec súhlasov k príspevku .Porada zvykne byť spomalená pre všetkých iba občas (keď sa robia úpravy, asi ).
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Od včera sa stránka Porada správa veľmi čudne, je pomalá, keď chcem otvoriť tému, pripája sa na nejakú stránku, tak ako je to popísané v priloženom linku. Doteraz som nemal žiadne problémy.
O čo ide ? Poradí administrátor ?
http://www.porada.sk/t51879-kde-je-chyba.html
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Nechcem to zakríknuť, ale dnes je to už OK.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ďakujem za upozornenie!
Žiaľ nebol som na internete včera, takže neviem posúdiť čo sa dialo, ale popisované problémy s odkazmi na adrenalinx naznačujú problém reklamného výmenného systému, ktorý je mimo našej kontroly....
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

marek15;Od včera sa stránka Porada správa veľmi čudne, je pomalá, keď chcem otvoriť tému, pripája sa na nejakú stránku, tak ako je to popísané v priloženom linku. Doteraz som nemal žiadne problémy.
O čo ide ? Poradí administrátor ?
http://www.porada.sk/t51879-kde-je-chyba.html

Tak to Vám zavidím mne ide stránka dosť teda pomaly a okrem toho ani mi nejde ani v "Práci s témou" tlač a to som samozrejme regitrovaná (meno,Heslo) vypisuje ze je len pre registrovaných členov... má niekto podobný problém?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak ide stránka pomaly, tak to asi lek kvôli pomalému pripojeniu na internet. Stránka je štandardne rýchla.
Tlač je momentálne k dispozícii len pre drakov, až do odstránenia tohoto problému.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Riško, dakujem za všetkých poraďákov-drakov.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Dnes mám pripojenie k stránke Porada veľmi pomalé, pritom pripojenie na ktorékoľvek iné stránky je úplne bez problémov. Tak isto prihlásenie na Poradu a kliknutie na každý úkon je úplne spomalené. Prečo je to tak
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
marek15 Pozri príspevok
Dnes mám pripojenie k stránke Porada veľmi pomalé, pritom pripojenie na ktorékoľvek iné stránky je úplne bez problémov. Tak isto prihlásenie na Poradu a kliknutie na každý úkon je úplne spomalené. Prečo je to tak
Zrejme ste prehliadli tento Richardov odkaz , a to je aj dôvod na spomalenie PORADY , ja mám ten istý problém

Citujem .....je to hore červením
V dôsledku zmien na serveri môžete zaznamenať niekoľkominútové výpadky stránky www.porada.sk. Za nevhodnosť sa ospravedlňujem. Richard P.S. Vitaj Danielka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať