Zavrieť

Porady

Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnes budú kuracie prsia, brokolica, syrovo-cesnaková omáčka.. príloha ešte neviem, budú robiť deti keď prídu zo školy.. moja desiata, strúhaná mrkva..
DSC_0237.jpg  
DSC_0242.jpg  
1/1
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Obed - filé v lese, brokolica, zemiakové pyré...
Večera - asi urobím langoše
7 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

šampiňónová polievka, zapekaný karfiol
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Brokolicova kremova polievka/brokolica tu dnes ''fičí,,/zemiakova baba
IMG_20141001_171812.jpg  
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Anika61
Brokolicova kremova polievka/brokolica tu dnes ''fičí,,/zemiakova baba
Teraz je v Kaufláči v akcii
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Bryndzové pirohy.
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Navarila som aj na zajtra/zajtra budem'' vegetit''/
Dusene kuracie na medvedom cesnaku a zemiakova kasa,kompot
IMG_20150410_153541.jpg  
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Šampionový paprikáš, halušky.
8 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka obyčajná zapražená s liatym cestom a ovsenými vločkami, špenát, volské očká, zemiaky
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Langoše dnes nebudú :-). manžel dojedol filé, syn zjedol praženicu z jednej cibule a 4 vajec s dvomi krajicami chleba, dcéra sa vrátila z kamoškinej oslavy, druhá ešte nie je doma...a ja vyžieram Wasabi arašidy
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zobudila som sa o pol šiestej, tak som do hrnca hodila polovicu domácej sliepky, ktorá zopár rokov poctivo znášala domáce megavajcia...je desať a milá sliepka sa tvári, že bola bežeckým chrtom kríženým so 100ročnou surikatou ale však dám jej čas..zatiaľ poperem, upracem a milá sliepka sa zmení na jedlo - tú krásavicu som totiž chcela do rizota krásnu sobotu vám.....
6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
evuš
Zobudila som sa o pol šiestej, tak som do hrnca hodila polovicu domácej sliepky, ktorá zopár rokov poctivo znášala domáce megavajcia...je desať a milá sliepka sa tvári, že bola bežeckým chrtom kríženým so 100ročnou surikatou ale však dám jej čas..zatiaľ poperem, upracem a milá sliepka sa zmení na jedlo - tú krásavicu som totiž chcela do rizota krásnu sobotu vám.....
Tomu sa hovorí neuveriteľne neuvariteľná Môj muž sa raz pýtal v reštaurácii,či varili Kratochvílovú Možno nakoniec budeš mať kuracie fašírky,keď bude húževnato odolávať tvojmu snaženiu
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ja dnes mrkvovú s ovsennými vločkami,vyprážanú panenku,šťuchané zemiaky so zeleninou,višňový kompót (neste sa mi variť )
6 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

čo dnes na obed sa treba spýtať nejakého kuchára,ktorý robí záverečné skúšky,možno obed o jednom chode pre rodinu s príjmom cca 400evry by zvládol
odkaz pre mínuskovača: daj sa vypchať.
Naposledy upravil kopretinka : 11.04.15 at 10:14
3 2
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

kopretinka
čo dnes na obed sa treba spýtať nejakého kuchára,ktorý robí záverečné skúšky,možno obed o jednom chode pre rodinu s príjmom cca 400evry by zvládol
odkaz pre mínuskovača: daj sa vypchať.
Čo sa hneváš ? Ja som včera preto tak odpovedala ako som... /v tej téme?!/Ak by hostil prezidenta, nás sa pýtať nebude....uhorková šežóňa
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
evuš

Čo sa hneváš ? Ja som včera preto tak odpovedala ako som... /v tej téme?!/Ak by hostil prezidenta, nás sa pýtať nebude....uhorková šežóňa
To je asi z hotelovky (budúci manager).My tiež tak...menu,urobiť tabuľu,nakúpiť potraviny,uvariť a komisia zož...la
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dnes na chate,chatičke nebol čas na vyváranie, takže iba opečené obyčajné párky s cibuľou a jaternice, chlebík.
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Mňam - nie ani tak jedlo, ako chata
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes ma asi niekto uriekol a vydarilo sa mi jedno katastrofalne jedlo "chcelbytgulas "- asi este nikdy sa mi nepodarilo takto dohovadit "gulas" a len preto ze som skusala novy papinak-som tam asi nacviergala dako Vela vody,ostalo len cudo nejeditelne....nastastie moja Mama z toho spravila dve jeditelne veci-gulas zachranca-musim uznat ze vyyyyborny a kapustnica z kyslej kapusty.


ja ako zachranne menu-parene zemiaky,parena spargla,holandska omacka a oprazena struhnka na masle
husacia polievka

zajtra budu marinovane spizy s pecenymi zemiakmi-snad nebude znova treba zachranova

cerstve mango a ananas na poobedie ako dezert.a je tam este kustik vlkonocneho baranka....
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kurací vývar s mäsom a zeleninou,stehná dusené na zelenine,slovenská ryža,palacinky s orechmi a čokoládou.(ešte som len vytiahla kurča z chladničky a dedič,že ...dusené na zelenine )
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať