Zavrieť

Porady

zvysenie kreditnej karty tatrabanka

dobry..mam kreditnu kartu tatrabanka visa standart sukromna...2000eur. ako sa da navysit?este o 2000e?a da sa to?mam vzmluve napisane za sa da este navysit az na 5000e ale chcem len o 2000eur... a pytam sa ze ci sa da navysit preto lebo na tej kreditke momentalne nemam uz ziadne peniazky..samozreme z emam nastavene inkaso ..tak mesacne mi stahuju len teraz tam nemam momentalne nic ... dakuuujem ..som vtom laik tak mi poradte ...vdakaaaa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Vacsinou banky povoluju navysenie na max. 2 nasobok priemerneho mesacneho prijmu.
    Kazdopadne poziadat o navysenie na konkretnu sumu mozes, ci ti vyhoveju, je uz uz na banke.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Treba sa spýtať v TB, tam dostaneš konkrétnu odpoveď /telefonicky, mailom, osobne/... a hlavne sa nezabudni spýtať na úrok, ktorým tú požičku budeš splácať, 4000 eur debetu nie je málo...

    zvysenie kreditnej karty tatrabanka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.