Zavrieť

Porady

nezobrazujú sa mi notifikácie

k sledovaným témam sa mi nezobrazujú notifikácie..............dnes je 5.6. a stále nenastala náprava
aktualizácia 10.6. niekedy vyskočí notifikácia,niekedy nie............
Naposledy upravil kopretinka : 10.06.13 at 12:39
14 komentárov     zbaliť
avalik to su dve chyby ... hlasia sa v rubrike "chyby na stranke" samostatne
Richard môžeš potvrdiť či sa táto chyba ešte vyskytuje?
kopretinka vyzerá to,že už to funguje
kopretinka Richard,príde mi notifikácia,ak niekto reaguje v téme,kam som dala príspevok,aj napriek tomu,že tému nemám označenú ako sledované.Z témy,ktorú mám označenú,mi notifikácie nechodia.
kopretinka stále mi to nefunguje
avalik ako sa ti zobrazuje sledovana tema - ma hore modru ikonku sledovat alebo oko s fajkou na bielom pozadi?
kopretinka mám tam fajku,ja si to viem nastaviť,keď chcem sledovanie......aj tento tvoj koment som našla iba preto,lebo idem tému za témou,žiadna notifikácia nebola a to je moja vlastná téma....
avalik este si pozri do nastaveni ako mas nastavene "Sledovanie vlastných otázok a debát.:"
kopretinka teraz som to bola skontrolovať.....mám nastavené notifikácie ale bez emailu.......
kopretinka dobre,kašlem na to
wagner Ja nechcem notifikácie a stále mi chodia, hoci som ich nenastavovala. Richard zruš mi ich, ja nepotrebujem žiadne notifikácie
kopretinka wagner,nepíš to do mojej témy
kopretinka už zase mi nechodia notifikácie tém,ktoré som si dala sledovať
kopretinka kurníííííííííííííík,bude s tým niekto niečo robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Mne tiež zmizli notifikácie a čo ja viem čo ešte...už nestačím ani sledovať

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Mne nezasvieti cervena, ked pride not. ani neukazuje cislicu, to od zaciatku, nevenovala som tomu pozornost.
    kopretinka no,je to tu nedorobené,chyby sa mali odstraňovať,ale ....
    lujza.j Vies...to je tak ked dobre sa chce akoze vylepsit a dodr-dohuka sa to...a ma to byt este prehlane a jednoduche....tu "jednoduchost" vidiet pri novoregistr.
    19 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka tak na toto notif.vyskočila,ale na tie komentáre nie
    avalik mne vyskocila not. az na tento tvoj komentar, sledovanie som si nastavila vcera
    kopretinka znovu na koment nič.....
    misoft Mám dojem, že notif. na svoje neprídu, ale od iných by mali chodiť. T.z. - ak ty niečo napíšeš, predsa o tom vieš , tak notif. nie je potrebná, ale keď iný napíše, tak príde. Mne to tak funguje. Ja píšem, notif. nincsen, iný napíše, šup notif. príde.
    avalik hej, ... ale notif. som nastavila vcera a notif. na koment od kopretinky z 09:08 (pod otazkou) nedosla ... tvoj koment a od kopretinky o 09:23 notif. tiez nedosla ... mam len notif. na odpoved od Valcake
    Valcake ja nemám, hoci som to nastavila..
    avalik Valcake, tiez mi nedosla notif. na tvoj koment ... len som videla na hlavnej stranke, ze pribudol komentar
    Richard Všetky tieto reakcie pošlú notifikáciu len kopretinke, pretože v stromovej štruktúre sú to všetko reakcie na jej komentár. Ak by ste mali dostať automaticky notifikáciu na všetky komentáre, boli by zasa sťažnosti že ich je veľa.

    Nastavenie sledovania témy znamená že prídu notifikácii pri každej odpovedi, myslím že na komentáre nie.

    Na tento môj komentár by však avalik mala mať notifikáciu, lebo reagujem na jej odpoveď.

    Notifikácie sú teda nastavené s vyvážením otravovania a relevancie. Prídu ak niekto reaguje na Vás, inak nie.

    Jedine ak by sme doplnili notifikácie pre autora odpovedi, aby on dostával notifikácie o všetkých reakciách. Ak bude reagovať na odpoveď zadávateľ otázky a potom na neho autor odpovede (vtedy bude dostávať notifikácie autor prvého komentára, takže v tomto prípade myslím chýbajú notifikácie na ďalšie reakcie od autora otázky na reakcie od autora odpovede.... Ostatným by som to už nedával...
    alaya1 Mne take nic nechodi. len sem tam, ked pride ako reakcia na odpoved, aj to, nie vzdy.
    avalik zobrazila sa mi notif.: "Richard, Mariana B., kopretinka pridali komentár k vášmu príspevku v téme nezobrazujú sa mi notifikácie Dnes, 09:14" .... nevidim vsak tu v teme komentar Mariany ... to je nejaka zrada ci co?
    Richard Treba si uvedomit stromovu strukturu a z nej pochopite ze chodia iba priame reakcie.

    Ja som omylom pisal ten moj koment z Mariankinho kompu, tak som to rychlo zmazal
    Richard Aha vlastne na reakcie v druhej urovni komentarov uz nie su notifikcie.
    misoft No a sme doma Odpoveď = notif., komentár k odpovedi = notif. , komentár na komentár - notif. nincsen......
    Valcake ..to je chaotické...keď som si raz dala niečo sledovať, tak chcem vedieť reakcie aj keď pár dní nebudem napr. na PC..či?..zdá sa mi, že je celá Porada neprehľadná a aj preto nie je vidno mnoho " starších" členov..hm, žeby aj im to vadilo?
    kopretinka koľko ste tu toho nakecali a mne nič neprišlo....
    misoft Lebo to sú komentáre na komentáre. Ale mne v hlavnej stránke Porady hrubo označí, ak niečo nové je......i tie komentáre na komentáre.....
    kopretinka aj ja chcem
    Janiela tiež mi nechodia motifikácie, dala som si sledovanie niektorých tém, i keď nekomentujem a neodpovedám, rada sa priučím sledovaním tém, keď odpovie múdrejší.
    Vidím len červené označenie napravo hore.
    kopretinka nošak to je notifikácia,to červené číslo vpravo hore
      zbaliť

    nezobrazujú sa mi notifikácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.