Zavrieť

Porady

VOĽBY 2006

Keď už nás Richard na chvíľku odstavil, navštívila som aj iné stránky a inšpirovali ma blížiace sa voľby. Pri našich cca 20000 členoch by nebol problém založiť si politickú stranu, registračný príspevok 20.000.- Sk by vyšiel 1.- Sk na člena, na kandidátku by sme opísali zoznam TOP PORADCOVIA a našim najväčším problémom by už bola len stránka ... pošuškajte koľko pýtať! Vidíš Richard, aj takýto môže byť následok toho, keď nás odpojíš
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    abel
    Keď už nás Richard na chvíľku odstavil, navštívila som aj iné stránky a inšpirovali ma blížiace sa voľby. Pri našich cca 20000 členoch by nebol problém založiť si politickú stranu, registračný príspevok 20.000.- Sk by vyšiel 1.- Sk na člena, na kandidátku by sme opísali zoznam TOP PORADCOVIA a našim najväčším problémom by už bola len stránka ... pošuškajte koľko pýtať! Vidíš Richard, aj takýto môže byť následok toho, keď nás odpojíš
    Super nápad, len či stihneme zaregistrovať kandidátky.

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    abel
    ... a našim najväčším problémom by už bola len stránka ... pošuškajte koľko pýtať!
    V prípade vstupu do politiky sa už o tom prestáva šuškať. Vtedy sa o peniazoch hovorí už úplne otvorene, bez zbytočných prieťahov a dohadovania Takže tá téma by už v tom prípade bola vhodná akurát na "uzamknutie".

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Postrehli ste jedno meno v novej strane ,,Nádej "
    Žeby to bol.......?????????????

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Melnick
    Postrehli ste jedno meno v novej strane ,,Nádej "
    Žeby to bol.......?????????????
    Áno...vieme. To meno nám to prezradilo samo na šuťáku.

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    http://www.sme.sk/c/2628642/Malchare...ky-Nadeje.html

    už to asi bude pravda, keď o tom noviny píšu Takže fajn, aspoň mám jedného človeka, ktorému dám hlas, len keby sme sa dačo viac dozvedeli o tej nádejnej strane...Ako to je vlastne - dá sa dať hlas len konkrétnej osobe/-bám z rôznych strán, alebo si musíme vyberať kandidátov z ponuky len 1 strany?

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Melnick
    Postrehli ste jedno meno v novej strane ,,Nádej "
    Žeby to bol.......?????????????
    Je to tak.

    Ak chce v dnešných časoch človek niečo naozaj urobiť, inak ako cez "politiku" sa to nedá. Takže preto som sa nato dal (naposledy som sa angažoval v r.89 - kedy som v západných Čechách súc na vojne zakladal Pohraničnícke fórum...).

    Samozrejme že sa ešte veľakrát vyjadrím, čo, prečo a o čom to je, teraz len heslovite - Nádej chce zaviesť tzv. Sulíkovu reformu odvodov avšak s určitými korekciami - znamená to výrazné zníženie odvodov a pomoc hlavne pre tých, ktorí majú malé zárobky - a znamená to výrazné zníženie administratívy - ročné zúčtovania poistného nebudú...
    Naposledy upravil Jozef Mihál : 13.03.06 at 20:10

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Dúfam iba, že naša nádej vo vaše jednoznačné odpovede
    na naše otázky na tomto fóre nemusí hasnúť.
    Nechcem robiť kampaň , ale hlasov by ste mali získať
    minimálne..............koľkýže to bol zaregistrovaný ostatný člen? Takže prajem ,aby sa vaše predsavzatia naplnili
    do poslednej bodky. Maja P.
    Naposledy upravil Melnick : 13.03.06 at 15:59

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Nemyslím, že by do Porady sa mala vnášať politika.

    Ale keď už, tak v sekcii srandy, srandičky.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ď,

    a keďže ma poznáte ako závisláka, nepochybujte, že aj na nudnejších rokovaniach v NRSR (...) budem zavesený na Porade.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ospravedlňujem sa , ale myslím si ,že téma nesie dosť výstižný
    názov. Takže nemyslím,že som

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Jozef Mihál
    Je to tak.

    Ak chce v dnešných časoch človek niečo naozaj urobiť, inak ako cez "politiku" sa to nedá. Takže preto som sa nato dal (naposledy som sa angažoval v r.89 - kedy som v západných Čechách súc na vojne zakladal Pohraničnícke fórum...).

    Samozrejme že sa ešte veľakrát vyjadrím, čo, prečo a o čom to je, teraz len heslovite - Nádej chce zaviesť Sulíkovu reformu odvodov - znamená to výrazné zníženie odvodov a pomoc hlavne pre tých, ktorí majú malé zárobky - a znamená to výrazné zníženie administratívy - ročné zúčtovania poistného nebudú...
    Jozef tvoje body treba premeniť na hlasy...a bude znížená administratíva. To by bolo ...... ani len vo sne si to neviem predstaviť, že by som mala menej práce.
    Naposledy upravil DanielaSL : 14.03.06 at 06:46

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    STRELEC
    Nemyslím, že by do Porady sa mala vnášať politika.

    Ale keď už, tak v sekcii srandy, srandičky.
    V časti srandičky táto téma bude fakt vhodnejšia. Navyše, ale len ak sa snáď zoberie vážne ( ), je v rozpore s pravidlami účasti na Porade.

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Jozef Mihál
    Samozrejme že sa ešte veľakrát vyjadrím, čo, prečo a o čom to je, teraz len heslovite - Nádej chce zaviesť Sulíkovu reformu odvodov
    To si teda trúfate .
    Jozef Mihál
    znamená to výrazné zníženie odvodov a pomoc hlavne pre tých, ktorí majú malé zárobky - a znamená to výrazné zníženie administratívy - ročné zúčtovania poistného nebudú...
    A o čom sa tu potom budeme radiť ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    somij
    To si teda trúfate .

    A o čom sa tu potom budeme radiť ?
    A hlavne pri nadávaní na politikov budeme musieť byť opatrní.:p
    Doplním: verím, že ako správny kandidát na politika, bude mať kortešačku, na ktorej budeme mať my poraďáci, prednostné právo pri koštovaní. :p
    Naposledy upravil Tweety : 13.03.06 at 17:15

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Tweety
    A hlavne pri nadávaní na politikov budeme musieť byť opatrní.:p
    To hej, úplná pravda.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Jozef Mihál
    Ď,

    a keďže ma poznáte ako závisláka, nepochybujte, že aj na nudnejších rokovaniach v NRSR (...) budem zavesený na Porade.
    A koľkože to treba hlasov, aby ste tam ozaj sedeli?

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Kedy začne kampaň?
    Pijem biely strik.

    Pokiaľ by bola účasť ako v roku 2002, treba zhruba 144000 platných hlasov.
    Naposledy upravil Braňo : 13.03.06 at 17:13

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.