Zavrieť

Porady

co robit ak som kupil cez bazar pokazeny mobil a predavajuci nechce vratit peniaze

mobil bol inzerovany ako so zarukou a tak som ho pri kupe nekontroloval ale ked som ho doma podrobne kontroloval som zistil ze wifi a bluetooth nejde. viem jeho meno adresu . mobil stal 320 euro a ked som sa na to u nho stazoval par dni akoze hladal zarucny list ale ze vraj ho nenasiel a teraz mi uz nedviha telefon a neodpisuje na email. co odporucate aby som spravil ?
Naposledy upravil arizona : 03.06.13 at 18:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    No skor co si mal spravit kym si zaplatil......asi vyskusat....a mat komplet doklady aj so zarucnym...
    kralcak teraz uz viem co som mal robit pri kupe ale mna zaujima ze co mozem robit teraz
    kopretinka neurobíš nič,predpokladám,že bol ukradnutý,takže ani záručného listu sa nedočkáš

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    A co keby si si ho skusil opravit? Je to HW chyba? Nebude to firmware? Neskusal si to hacknut? Co je to za mobil?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kralcak iphone 4s a dal som tam restore firmwaru a nepomohlo.
    taiko restore firmware? to si ako robil? cez iTunes? mozno by pomohol jailbreak?
    kralcak jailbreak na 100% nepomoze
    lujza.j jej uhádla som že čajfón.... :-D
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Na otázku sa veľmi ťažko odpovedá ...
    Žeby odrb , za vyše tri stovečky ???

    Ale mal by som protiotázku .
    Kupovať mobil na inzerát za 320 € ???
    To je trochu aj odvaha ....
    Veď u mobilných operátorov alebo aj v tých obchodoch s mobilmi je dostatok telefónov v ponuke ...a o záruke ani nevravím...

    ... ( o myslení jednotlivca radšej pomlčím )...
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kralcak u operatora stoji ten mobil 480 euro. kupoval som to osobne nie na dobierku len jednu chybu som spravil ze som zabudol pytat zarucny pri preberani ....
    buchač Kua ....Ty si ho mal dokonca v rukách a neodskúšal si ho ???
    Záručný list si zabudol pýtať ????

    Nuž sorry ....už fakt radšej mlčím ..........
    lujza.j Mobil sa da kupit aj na splatky....coze to bol nejaky čajfón.....ked si neodolal..
    buchač Presne tak Lui ....ja som si teraz tablet vzal na splátky ...pohodička , po pár šupov mesačne ...
    kralcak na splatky by som nekupil ani kilo muky. iba clovek bez rozumu preplati 20-30 % z ceny tovaru lebo ho MUSI mat hned teraz a nie o pol roka
    duves Nuž ja kupujem ojazdene zrkadlovky na bazoši, dokonca aj z čiech. Tie upravujem na iR fotografiu a predavam. Ešte ma našťastie nikto neojebabral a ja tiež nikoho. Je to o ludoch, nie o bazaroch.
    lujza.j preplatiť pri splátkach fúha.....tak ja som už roky nepreplatila ani cent., treba si to správne nastaviť, ale hlavne že ty si frajer a sa vyznáš čo a ako výhodne kúpiť.....teraz si kolko "preplatil", ked nemáš celkom funkčný telefón....chi..chi..chi....:-P
    buchač Lui .....frajer som JA ...ja si dovolím ( poprípade ) kúpiť aj na splátky ...
    Takémuto frajerovi = kralcak sa vraví inak v našich končinách ...
    lujza.j Buchi už roky ak kupujem na splátky ani cent., nepreplatím....nebudem dávať keš tam kde sa dá pohode na splátky....no tento frajer...je to asi mladícka nerozvážnosť a vidina image mať čajfon mu zatemnila myseľ.....vždy sa dobre bavím...aj mojich končinách je to rovnako..... ako sa takýmto hovorí...
      zbaliť

    co robit ak som kupil cez bazar pokazeny mobil a predavajuci nechce vratit peniaze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.