Zavrieť

Porady

Rychlost internetu 5mb/s alebo 10 mb/s ?

Ahoj, momentalne mam doma net z telekomu magio turbo 3 ktory ma maximalnu pristupovu rychlost 10 mb/s .. Ale budem sa stahovat a mozem si dat len 5 mb/s co je magio inernet turbo 2 .. chcem sa opytat ci je tento internet dostatocne rychly ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Inak to je jeden velky uzas v tom Telekome, ked Turbo2 s 5Mb/s je drahsi, nez Optik2 s 40Mb/s download a 4Mb/s upload V nasom panelaku som kedysi pred par rokmi tiez mal Turbo2, ale nastastie potom T-com (v tom case) tahal v nasej panelakovej stvrti opticke kable, tak som bol nateseny. Cim vyssia rychlost, tym lepsie pre celu domacnost. Ked sa napoja v domacnosti viaceri, tak nie je problem so spomalovanim

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Otázne je, na čo net používate. Treba mať však na pamäti, že rýchlosti nie sú garantované, preto si preverte stav linky v danej oblasti.

    Rychlost internetu 5mb/s alebo 10 mb/s ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.