Zavrieť

Porady

ma zamestnanec narok na gastrolistok aj stravne?

Ak zamestnanec pride o 8,00 na svoje pracovisko a o 13,00 je vyslany na pracovnu cestu,z ktorej sa vrati o 20,00hod.,ma narok na gastrolistok aj stravne v tom istom dni?
Prosim poradte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Adiks je offline (nepripojený) Adiks

    Adiks
    Áno, má nárok na gastrolístok aj stravné pre časové pásmo 5 až 12 hodín.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak ten čas od 8 do 13 odpracuje, nárok má na oboje. Nárok na zabezpečenie stravovania podľa §152 ZP má pri odpracovanej zmene dlhšej ako 4 hod. Za čas na PC má nárok na stravné podľa Zákona o CN.

    ma zamestnanec narok na gastrolistok aj stravne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.