Zavrieť

Porady

AKo je to s tým počítadlom ocenení?

Môže sa mi k tomu vyjadriť admin?
Prehľad získaných bodov (8060 bodov spolu !)


Zelené, šedé? Ktoré počíta a ktoré nie, lebo neviem na to prísť, kde je fígeľ.
3 komentárov     zbaliť
pepsikova ..však tomu bodovaciemu systému už tu musí pekne rachotiť!..bodovalo aj bársjaké pritrublé doplnujúce otázky, aj odpovede na otázky, aj ...
Richard Dakujem za nahlasenie, staci nechat jeden nulovy bod ostatne mozes zmazat.
avalik no ale ved to nevie, ktory bod ma aku hodnotu... su aj nulove body? doteraz som bola v tom ze sa da dat bud +1 alebo -1 ... ale ako pridam nulu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ty to fakt berieš tak vážne?
    Tweety Neberiem, len chcem prísť na to, prečo raz započíta, raz nie. Ako sa hovorí, poriadok musí byť. Z tých ocenení sa nenajem. ale.....

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Keby mi za tie body platili...tak by som si ich asi aj všímala.... ani neviem kde sú... Je to tu vôbec podstatné, aby tu nejaké body boli?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik ak to doteraz nebolo podstatne, tak v blizkej buducnosi asi uz bude http://www.porada.sk/t215451-ako-pos...ml#post2346993
    wagner To ešte len bude šranda, keď sa budú posúvať príspevky
    KEJKA súhlasím s DanielaSl
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    kašlem na body ale dala som vám užitočné
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety Richard ma poprosil, aby som dala otázku aj prehľad, tak preto táto otázka.
    avalik ja som len pridala dalsie, ktore su nezodpovedane a zapadli prachom
    KEJKA všimla som si, že iniciatorkou otázky si bola ty, len na základe toho R.reagoval,aby si to zadala samostatne.
    Tweety Samozrejme, že som bola ja, a písala som, že nie? Nechápem, tento komentár. Pýtala som sa ho na to už viackrát, nevedel to nájsť, aj už dávnejšie písal, že sa na to pozrie, tak preto po jeho prosbe som dala otázku samostatne.
      zbaliť

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Suvisi to so starym nastavenim,kde niektore fora boli ako "neodborne" adostavali nulove body. Musim to poprenastavovat, nulove pojdu v kaviarni a v debatach.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    DanielaSL A treba to?
    Richard V otazkach je hlasovaniedobre pokial sa spravne odpovede dostavaju navrch. To ci niekoho zaujima hra na body je individualne a subjektivne, kto nechce moze ignorovat. Pre nas to ma aj interny vyznam ak su to body za odpovede a nie za nazory v debatach. Okolo bodovania vsak budu vzdy polemiky
    DanielaSL No že sa hlasuje a správne odpovede idú navrch..to je dobrá vec..ale body, ktoré nikto aj tak na prvý šup nevidí..Aj bez nich viem podľa mena, kto je tu šikovný...
      zbaliť
    DanielaSL Tiež nevidím význam...podľa mňa je to zbytočnosť.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Richard, čo znamená tá spodná časť nastavenia v profile

    Latest Reputation Given (Reputation Power: 1)
    avalik body, ktore si ty dala
    veronikasad ďakujem, ale nie je to tak vždy

    AKo je to s tým počítadlom ocenení?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.