Zavrieť

Porady

dochádzka pri nepravidelnom príjme

mám dohodu o pracovnej činnosti na spracovanie komplet miezd. odmena je splatná každý kvartál. chcela by som sa spýtať, ako mám riešiť dochádzku? mám dať tri dochádzkové lístky, alebo len jeden? ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    dochádzku dávaj každý mesiac, aby odpracované hodiny mohli ísť do systému na spracovanie miezd.

    SYLVI65 je offline (nepripojený) SYLVI65

    SYLVI65
    ano za kvartal ale ja píšem dochádzky mesačne za každý mesiac zvlášť a priložím ich ku vyplate,tak som to myslela

    vanessa2 je offline (nepripojený) vanessa2

    vanessa2
    ja to riešim tak,že mam každý mesiac dochádzku,dochadzka musí byť mesačne doložená a davam ju samozrejme ku mzdám za daný mesiac
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KEJKA to je síce dobre, ale zadávateľka hovorí o mzde za tri mesiace spolu. Takže ja by som tie tri dochádzky dala ku mzde v mesiaci, kedy bude reálne spracovaná odmena.
    do mesačných miezd - len v rámci SW.
    Sica ďakujem :-) čiže, keď si vyplatím odmenu v júnovej výplate, priložím dochádzku za apríl, máj, jún 2013.
    dianka.sz Ja to robím tiež tak, že mesačne píšem dochádzky, a vtedy keď si vyplatím odmenu, priložím dochádzky
    Sica a ako napíšete do programu dni a hodiny? dokopy, za celý kvartál alebo len za mesiac, v ktorom bola odmena vyplatená? napr. odpracované v IV. 5 dní/10 hod., V. 5 dní/10 hod. a v VI. 5 dní/10 hod. nahodíte 15 dní/30 hodín alebo len 5 dní/10 hod. z júna?
      zbaliť

    dochádzka pri nepravidelnom príjme

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.