Zavrieť

Porady

ako nainštalujem webkameru bez cd?

Dobrý deň,chcem sa opýtať či sa dá nainštalovať webkamera aj bez inštalačneho cd,nakolko sa mi zlomilo a neviem ho ani nájsť,ide o web kameru emtec.ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kamil2312 hej práve to som skúšal ale stále to odo mňa pýta inštalačné cd
    misoft Ak máš Win7 - ten vie nájsť ovládače aj sám na nete. Stačí miesto "inštalovania" nového hardweru z CD, aby hľadalo na internete.
    naty-ka hm ešte by som skúsila nájsť na nete inštalačný program, skús zadať cely názov webky to googla a čo ti to vyhodí, ja to tak zvyknem praktizovať
    kamil2312 ja mám windows xp,nie windows 7,jeden mi tu poslal link odkial som stiahol softver ale nefunguje to aj tak
    kamil2312 mne jeden poslal link na ten softver aj som ho rozbalil a nainštaloval ale nejde mi to stále vypusje,že fake
    erik555 v tom stiahnutom driveri "intuix_cd.zip" si si otvoril aj manual a precital? (je tam aj slovak)
    kamil2312 hej prečítal som si ten manual ale aj tak tomu nechápem
    kamil2312 riadil som sa podla toho,nainštaloval som to ale v manuáli píše,že by sa mi mala ukázať výzva na pripojenie webky,no nič také sa mi neukáže po inštalácii
    kamil2312 a keď to aj nainštalujem a otvorím ikonku na ploche (otvorím webku)tak mi to napíše,že eror a fake webcamera 5.1
    erik555 webkameru mas odpojenu, spustis instalaciu, ma ta to potom niekedy vyzvat na pripojenie USB kamery, potom je tam upozornenie, ze ked ti vyhodi okno s tym problemom kompatibility, tak mas "napriek tomu pokracovat" kliknes na "Continue Anyway"
    kamil2312 kameru som mal odpojenú,dal som inštalovať aj som pokračoval po nápise s tým problémom ale tú časť aby som napojil kameru mi neukáže
      zbaliť

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    software hladajte na strankach vyrobcov! Aka je to webkamera, model?
    http://www.emtec-international.com/en-eu/old_drivers

    soft sa da najst aj cez GOOGLE!!! Na Google vela ludi zabuda!
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kamil2312 je to emtec to bola celá sada web kamera aj zo slúchatkami
    erik555 tak to si naozaj napisal model vyrobku Tak nic, vela zdaru pri rieseni problemov...
    kamil2312 tak je to model W100
    erik555 tak si uz stiahol ten driver k tomuto modelu a vyskusal?
    kamil2312 je to tip 100W a keď som to otvoril našlo mi iný tip kamery aj keď som dal ten W100
    misoft Ak je skutočne tá 100W - tu máš ovládač http://www.brothersoft.com/webcam-driver-512937.html
    kamil2312 otvoril som ten link čo si mi napísal ale ďalej som sa nepohol,vieš nejak poradiť?
    kamil2312 mne tú možnosť inštalácie nedá napíše mi contains the webcam driver which enables the built-in camera modul a ukazuje sa mi jednoduché účtovníctvo
      zbaliť

    ako nainštalujem webkameru bez cd?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.