Zavrieť

Porady

PODVOD NA BAZAR.SK S TELEFONOM SAMSUNG GALAXY SIII ZA 150€ Michal Tibenský!!!!!!

Na bazar.sk je inzerát na predaj telefonu Samsung Galaxy SIII za 150€. POnúka ho istý Michal Tibenský z BA. Požaduje zálohu 50€ voped a ked pošlete peniaze tak sa už neozve. Každému pošle takúto odpoved ak máte záujem o inzerát: Dobrý den.Možem vám ho poslať poštou alebo sa môžme stretnuť v Prahe.Musel som sem odcestovať kvoli práci a v BA som až o mesiac,ked nemôžte osobne môžem vám ho poslať zajtra ak mi pošlete potvrdenie o prevode zálohy 50eur a zbytok penazí ked si ho doma odskušate aby ste sa presvedčili že je všetko v poriadku.S dobierkou mám zlu skusenosť a tento spôsob mi vyhovuje a vždy som bol ja aj kupujuci spokojny ked som niečo predával.Predaj ma nahli.Čo sa týka telefonu všetko plati tak ako je napisane v inzerate,kupeny bol v Nay Elektrodome,neblokovaný,plne funkčný,nemá žiadne škrábance.Záruka platí ešte 15mesiacov.K telefonu je krabica,záruka,usb kábel,nabíjačka,slúchatka,ochranný kryt,autonabíjačka.Napíšte mi či by ste nemali nahodou cestu do ČR do Prahy alebo či ho chcete poslať,mobil by bol u vás za 3pracovne dni.Predávam ho pretože dostanem služobný S4.Ďakujem


Michal Tibenský

Vyzerá sertiozne a tak lahko naletéte.
Ak vás podviedol tiež tak mi prosím napíšte.
NEPREJDE MU TO!!!
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Naletí len blb ( či sa urazíš alebo nie ...)....

Ja pošlem zálohu , on mi pošle mobil ...
Mne sa nepáči mobil , pošlem ho nazad a on mi pošle späť zálohu ?????
Logika jak sviňa , že sa jedná o odrb ....

Nevraviac o cene ....dosť neadekvátne nízkej ....
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tebe to vyzera seriozne? Mne nie!
Ked niekto predava ozaj seriozne, tak sa nebrani osobnemu odberu. Ta finta, ze je predavajuci odcestovany do zahranicia,takze nemoze odovzdat doma, je uz dost stara,staci trochu pogooglit.

A podozrive je aj to, ze niekto skoro novy telefon predava za polovicu.Taketo lakadlo ma vzdy uspech, lebo vie, ze sa nan chyti dost zaujemcov...

pozri aj starsie temy http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...od+na+bazar.sk
1 0
Riri123 Riri123

Riri123 je offline (nepripojený) Riri123

Tiež som mala záujem o telefón a písala som na dva inzeráty na oba inzeráty mi prišla taká istá odpoveď ako tebe lenže pod inými menami : Martin Farkaš A Miloš Sivák ..hned po prvom e-maile som vedela že je zle tak som si hned rozmyslela či mu pošlem zálohu a on by mi potom neposlal ten mobil alebo nebodaj na dobierku a v krabici by som našla tehlu.. čitala som už aj iné inzeráty o Milošovi Sivákovi dokonca aj o cestovných kanceláriach.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Telefon na inzerát??? jedine ak osobný odber.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Bazos ma jednu vyhodu. Pri vyhladavani sa da vyhladavat podla PSC a zadat v akom okruhu vyhladavat. Takze ak niekto chce kupovat mobily, ci podobne veci , moze si najst predavajuceho vo svojej blizkosti a ist osobne prevziat.

Ale aj tak nechapem,preco ludia kupuju pouzity mobil od cudzej osoby. Podla mna je vzdy vyhodnejsie kupit techniku u predajcu v obchode, kde mam zaruku.
A kupa novych nepouzitych mobilov? Hmmm, zvacsa ide o podvod,lebo nik asi nie je taky blby,aby predaval novy mobil za polovicnu , ci inu lakavu cenu...
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať