Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Nevedel som, že takto sa učia cudzie jazyky. Pošlite aj mne. A aj japonskú a čínsku slovnú zásobu. Nechce sa mi chodiť na nejaké kurzy,
    tictac7 ......a JŠ by možno bolo aj vhodné upresniť, ktorú metódu používa

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Očuj dievča - a slovnú zásobu 1., 2. a 3. ročníka už máš? Lebo ak nie - je ti to na prd!
    Bifliť sa slovíčka - to by dokázal aj papagáj - konverzácia, konverzácia - do je dôležité.
    Ja som na anglinu nechodil, slová som si prekladal ako laik - takže niečo viem, ale vravieť po anglicky - tak to asi tak, ako Jahnátek

    davidatto je offline (nepripojený) davidatto

    davidatto
    Pre slovnú zásobu vrelo odporúčam učebnicu angličtiny pre začiatočníkov "Slovíčkareň - 500 najdôležitejších anglických slovíčok super-rýchlo":
    http://www.slovickaren.sk/

    Ďalšia možnosť je online kurz angličtiny pre samoukov zameraný na slovnú zásobu (hovoria, že 2000 najpoužívanejších slovíčok angličtiny) a fráz (resp. dvesto najdôležitejších viet):
    https://www.speakingfriends.com/anglictina-pre-samoukov

    Na rozvoj slovenj zásoby je tiež dôležité pozerať veľa filmov v originálnom znení. Zájdi na youtube a vyhľadaj si "Full Movie" pre stovky hollywoodskych titulov v angličtine.

    Neviem angličtinu a chcela by som vedieť slovnú zásobu či by mi ju niekto neposlal a je to celá slovná zásoba pre 4. ročník . Ďakujem!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.