Zavrieť

Porady

súrne prosím

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Poraďte mi, kam zaradiť plynový kotol KP:28 22 12. Do ktorej odpisovej skupiny tento kotol môžem zaradiť? Prosím, súrne to potrebujem vedieť.
Usporiadat
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Mám fa zo zaradených kotlov, ale to nie sú tieto. Doklady zo zaradenej stavby mám všetky asi v 4 šanónoch, ale konkrétne tento kotol tam nie je.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kalkulka
Mám fa zo zaradených kotlov, ale to nie sú tieto. Doklady zo zaradenej stavby mám všetky asi v 4 šanónoch, ale konkrétne tento kotol tam nie je.
Kto ti bude zisťovať už, aký si tam mala kotol, keď už aj tak tam nie je. Daj tam ako zníženie, cenu jedného z nich a zvýš o cenu nového kotla.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Tweety
Kto ti bude zisťovať už, aký si tam mala kotol, keď už aj tak tam nie je. Daj tam ako zníženie, cenu jedného z nich a zvýš o cenu nového kotla.
Presne nad tým rozmýšľam a budem sa tváriť, že o ničom neviem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kalkulka
Presne nad tým rozmýšľam a budem sa tváriť, že o ničom neviem.
Ak nemáš presné doklady, tak s tým veľa nenarobíš.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ďakujem vám všetkým za pomoc.Ď, ď, ď.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kalkulka
Ďakujem vám všetkým za pomoc.Ď, ď, ď.
Veľa šťastia v pátraní po chybe.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ďakujem za želanie a dík za rýchlu spoluprácu.
0 0
mirečka mirečka

mirečka je offline (nepripojený) mirečka

Ahojte,

chcem Vás tiež poprosiť o radu. Do ktorej odpisovej skupiny mám zaradit Panaboard na kanc.papier???? Neviem, či to mam zaradiť do odp.skupiny 1- Kancelárske stroje a počítače alebo do odp.skupiny2-medzi ostatné elektirické vybavenie???
Prosím, poraďte mi

Dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať