Zavrieť

Porady

Volvo S60 vs. Š Octavia

Ahojte,

su velke rozdiely v nakladoch na servis, nahradne diely a pod. na auta Volvo S60 vs. Š. Octavia?

D.
Richard Ročníky? Najazdené kilometre?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    mio001 To viem ale pocul som, ze Volvo servisuju len v znackovom servise a celkovo je nadpriemerne drahy vratane nahradnych dielov.

    Aky je Vas nazor/skusenost?

    Mam dobru ponuku na Volvo ale nechcem ho za kazdu cenu, keby bol servis predrazeny.

    D.

    ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

    ajuschka
    Keby som si mala vyberat medzi skodovkou a volvom, rozhodne si vyberam Volvo.
    su to velmi spolahlive auta, na rozdiel od novodobych skodoviek. Tie su predrazene, maju extremne predrazeny servis (v jednom som pracovala ako admin) a aj velmi nekvalitny. takisto pristup k zakaznikovi je vseobecne na slucku. presne ako pisal buchac - ak najdes dobreho mechanika tak mas vyhrane. vobec sa nespoliehaj na autorizovane servisy, zbytocne ta osklbu. takze rozhodne Volvo!
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j žiadna značka auta už nie je to čo bola....hlavne "poteší", že volvo montuje renaultové dízlové dci motory do aut.....
    buchač Máš niečo proti " dci "...????
    Nebodaj proti Renaultu ...???
    lujza.j hej....mam zbastardeného nissana...s dci motorom...konec japonec
    pivko Ja mám proti Renaultu , čo už to može byť za auto keď má v znaku pí.u a Thália je najškaredšie auto na Slovenských cestách.
    Jednoznačne VOLVO.
    lujza.j škoda,že je to všetko poprepletané.....
    Dňa 2. januára 2001 spoločnosť Renault Véhicules Industriels' bola predaná Volvu, ktorý ju v roku 2002 premenoval na Renault Trucks. V dôsledku toho je bývalá materská spoločnosť Renaultu najväčším akcionárom s 20% podielom (na akciách a hlasovacích právach).

    http://sk.wikipedia.org/wiki/Volvo_Group
    buchač He ...
    Aj ja by som si vedel predstaviť moju maličkosť v inom aute ako Renault ...
    Ďalej radšej nepokračujem v tom zdôvodňovaní ...
    lujza.j Buchi čo ti poviem dci motory sú aj v mercedésoch....niektorých krpcoch len neviem v ktorých...
    buchač Lui .....čo Ti poviem ....???

    Názor 1. :
    Keď má niekto - súkromná osoba na drahé auto ( Audi , BMW , Medveď ) , tak nech potom nevypláva nad servisovaním vozidla ...

    Názor č.2 :
    Ešte som nevidel žiadneho podnikateľa alebo " podnikateľa " na nejakej Patálii ...
    Každý ide do tej vyššej triedy ...cenová relácia minimálne 25 litrov ...
    lujza.j ......len to už je u nich o prestíži...robiť ramená...nemôže byť menej ako iní....ved ako by to vyzeralo keby mal len napr."Q5"....
    .....pre mňa je auto aby mi splnilo účel na ktorý je.... mám netvora a nehanbím sa za neho...a to minule moj brat ...boli na predaj dobré oktáfky.....hovorí...mohla si si kúpiť oktáfku mala by si normálne auto a ne N-Note.....
    vlado 33 Kukni čo vydrží motor o Pi.i. Mal som, už nechcem.
    lujza.j ja ti verímnebudem ani kukať....
    vlado 33 Nie ty,pivko ma kukať
    radomir76 sme v únii , prečo platiť vlasteneckú prirážku slovenským úžerníkom , octavie v nemecku a Čechách vyjdu podstatne lacnejšie
    radomir76 Viete prečo majú francúzske autá takú hrubú užívateľskú príručku ? Lebo polovica sú cestovné poriadky MHD
      zbaliť

    radomir76 je offline (nepripojený) radomir76

    gastronóm z álp a expert na moto, bicykel, Ebay a dovoz mot.vozidiel z nemecka ...viac radomir76
    malý príklad ceny dielov : volvo brzdový kotúč 48,95 octavia 23,95
    volvo tesnenie pod hlavu 58,99 octavia 28,99
    octavie sa kradnú ako divé je jedna vec, pri dalšom predaji volvo bude v bazáre stáť pekne dlho ak ho vobec niekto kúpi, ako ojazdené po záruke môže ľahko nového vlastníka zruinovať. minulý rok vyšlo mimoriadne číslo Svet motoru - Ojetiny , vrele odporúčam , dá sa objednať
    lujza.j kolega má volvo a zdá sa mi, že hovoril že diely sú spajane jeden na druhý bobovačkou....alebo sa mýlim?ak je to tak, potom úmysle... chodiť iba do zn. servisu....lebo neviem či štandardne majú bodovačku....

    mio001 je offline (nepripojený) mio001

    mio001
    Ahojte,

    poradi niekto zo skusenostami?

    Ake su rozdiely v nakladoch na servis auta Volvo S60 vs. škoda Octavia?

    Pocul som, ze Volvo ma vysoke naklady na servis nahradnych dielov.

    Som zastancom stredu v servisoch, nie autorizovany, zbytocne clovek preplati ale ani polske lacne veci tiez nie, cize bezny servis.

    Aky je Vas nazor?
    Chobot Načo zadávaš tú istú otázku duplicitne???? Témy som spojil.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    To viem ale pocul som, ze Volvo servisuju len v znackovom servise a celkovo je nadpriemerne drahy vratane nahradnych dielov.
    Blbosť ...
    Môj automechanik opraví od Babety po T 72 všetko ...
    Náhradné diely je potrebné vedieť kupovať ...aj nové ...
    Teraz som menil kryt pod motor .
    Jeden predajca mal cenu 80 € ...
    Druhý zasa 20 € ...
    Ktorý som asi kúpil ?

    Aký typ a ročník je vlastne to VOLVO ??????
    Tu si kľudne môžeš pozrieť cenníky ND .
    Auto Kelly je z tých drahších , stránka je ale pekne urobená a priehľadná .

    http://www.autokelly.sk/Catalog.aspx...=1202722|LNG=1
    Naposledy upravil buchač : 22.11.13 at 07:38

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Najprv si ujasni , čo vlastne chceš .........

    http://www.porada.sk/t228487-spolahl...ml#post2462685

    Kua fix ....Na akého diabla dávaš novú tému , keď si už jednu založil ???????

    http://www.porada.sk/t228486-volvo-s...ml#post2440912


    ...len tak mimochodom , spomínaš kúpu za dobrú cenu ???
    Dobrú cenu si treba poriadne premyslieť , lebo potom servis zarobí a je jedno ,či auto alebo neautorizovaný ...


    ....a ozaj , v portfóliu profilu - otázky a odpovede - akože " problémov " je viacero diamantov a perál " ...
    lujza.j Ak je zadavatel temy chlap....tak mi je z toho smiešno

    Volvo S60 vs. Š Octavia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.