Zavrieť

Porady

kontajnery na súkromnom pozemku

Zamestnanci obecného úradu bez môjho súhlasu dali na môj pozemok vedľa rodinného domu dva kontajnery na separovaný zber (plasty a sklo). Niekoľkokrát som sa bola sťažovať a žiadať o odstránenie kontajnerov zo súkromného pozemku, volala som aj starostovi, no žiaľ nič som nevyriešila. Reakcia jedného zo zamestnancov úradu ma poriadne nahnevala: "Mne je jedno, kde sa kontajnery rozmiestnili, bol na to poverený zamestnanec XY a ten chcel mať zrejme kontajnery blízko domu, tak vám ich tam zložil." Keď som o uvedenom informovala starostu obce, iba im oznámil, aby som kontajnery vysúvala z môjho pozemku na chodník a ten už je obecný. Môžem sa nejako brániť, aby boli kontajnery premiestnené?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Keby ti na tom pozemku niekto stanoval čo by si urobila ked sa nebudú chcieť odpratať? No a to isté sprav aj teraz.
    Ja viem presne čo by som spravil, milé kontajnery by som doviezol pekne k obecnému uradu a rovno pred dvere by som ich postavil, verím že dlho by ich nebavilo ich tam dávať.
    A ked tak nato príde ani na chodníku by nemali byť ak teda nieje 2metre široký.
    Katka 30 Tiež som o tom uvažovala, ale kontajnery nie je ľahké premiestňovať (hlavne ten na sklo je bez koliesok), nie je možné s ním manipulovať (treba na to nákladiak s hákom - na takom ich vraj aj priviezli). Neexistuje zákon o ktorý by sa dalo oprieť a žiadať odstránenie kontajnerov?
    marjankaj Oploť si svoj pozemok. A keď prídu vyprázdniť odpad, tak nech ho položia mimo tvojho pozemku.

    kontajnery na súkromnom pozemku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.