Zavrieť

Porady

Aky okruh si dat ked chcem podnikat s predajom podnikatelskych napadov

Dobry vecer prajem mal by som na Vas jednu velku prosbu/otazku a to taku : Chcem zacat podnikat, okrem toho, ze uz viem presne s cim budem podnikat (a to bude aj majoritna cast mojho podnikania) by som si chcel dat medzi moje okruhy aj nieco ako predaj podniaktelskych napadov a podobne, pretoze mam vela napadov ktore by sa velmi dobre presadili, len nemam na to kapital a ani chut pretoze moj biznis ktory teraz rozbiem ide vcelku v pohode, ba az vyborne ale chcel by som jednou ranou to dat ked uz vytvaram firmu tak by som chcel dat okrem tych mojich fixnych este nieco na tento styl, len neviem ako to zadefinovat Prosim Vas o radu. dakujem Vam velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    like Ano dakujem Vam velmi pekne, len ja nemam ani tusenie kam to zaradit kde sa to pravne najlepsie hodi. Dakujem
    avalik je tam stlpec obsahove vymedzenie cinnosti - tam si musis najst tu svoju cinnost ... alebo mame hladat my????
    like dakujem, ja by som velmi rad nasiel aj sam ale neviem to najst zadam ze predaj podnikatelskych napadov, napadov a podobne a nic nenajde
    marjankaj Dobré podnikateľské nápady väčšinou nie sú na predaj.
    like pravda, ale ja nemam moznost ako ich zrealizovat a niekto ich má tak odkúpi a obe strany su spokojné
      zbaliť
    like dakujem

    julysak je offline (nepripojený) julysak

    julysak
    "" aj nieco ako predaj podniaktelskych napadov a podobne, pretoze mam vela napadov ktore by sa velmi dobre presadili "" - - - daj si napr veštenie

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Biznis už ide výborne, len ešte ani živnostenský list nemám. Aha ?!?

    Aky okruh si dat ked chcem podnikat s predajom podnikatelskych napadov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.