Zavrieť

Porady

Ako sa vola tato rastlinka?

Na rastline sa zacali tvorit tmave skvrny, ktore sa rozrastaju a celkovo chradne. Zalievana je tak ako bolo odporucane pri predani - 1 x tyzdenne mimimum vody mimo ten "orech", z ktoreho rastlina vyrasta.
Listy rastliny su pokryte drobnymi chlpkami.
Naposledy upravil Bela_Beluska : 10.01.14 at 08:58
IMAG0452-1-1.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    Srdečne zdravím...Mám pocit podľa popisu,že sa jedná o avokádo (podľa toho orecha).Na nete je viac užívateľov čo majú podobný problém s tmavými škvrnami ale dovolil som si vybrať jednu z dikusií.Zahrada.cz
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Bela_Beluska Zdravim Vas, dakujem Vam za reakciu. Zial, nejedna sa o avokado, listy tejto rastliny su pokryte chlpkami.
    mirko70 a malo by sa jednať o izbovú rastlinu alebo voľne rastúcu? stále ma mätie ten orech lebo podobné listy som mal kedysi na kiwi.
    Valcake ...áno, kiwi má podobné listy s chlpkami..
    Bela_Beluska nie, nie je to kiwi. neviem o aku rastlinu by malo ist. Predpokladam, ze o izbovu, kedze bola zakupena v predajni s domacimi dekoracnymi predmetmi. preto ani nevedeli ako sa vola, kedze predmetom predaja bola nadoba, v ktorej sa nachadzala kvetina.
      zbaliť

    Ako sa vola tato rastlinka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.