Zavrieť

Porady

Dotácia cez narodny projekt do 29 rokov

Prosím Vás máte s týmto nejakú skúsenosť každá bude dobrá ale poprosím len ty čo to brali alebo sa o to snažili
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

    obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac mirka134
    Aj mi sme ju brali na zamestanca dostávaš 12 mesiacov dotáciu mesačne po odnesení dokumentov na UPSVAR a potom ho 6 mesiacov musíš oplácať ty. Je to celkom fajn..
    Naposledy upravil mirka134 : 07.01.14 at 13:53

    mariana97 je offline (nepripojený) mariana97

    mariana97
    my máme od júna,už nám prichádzajú platby po zdokladovaní,nebol žiaden problém,zatiaľ,vybaviť sa to dá-nebojte sa toho.ale neviem ako je to teraz,či tam nie je nejaká zmena.lebo my musíme všetky odvody zaplatiť ,zdokladovať a následne nám to schvália a pošlú na účet.ale teraz sú nejaké oslobodenia od odvodov ,ale neviem na ktoré príspevky.teraz to neriešime ,tak neviem
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    racham no to je ešte iny projekt na platenie odvodov štátom ale to s týmto nesúvysí . A je tam veľa papierovačiek okolo toho však??
    mariana97 ale nie,dá sa to zvládnuť,v podstate len to čo vám aj tak prejde rukami,tak len prefotiť a odovzdať.asi 6-7 tlačív a orginál + 2 kópie
    racham no tie tlačiva vlastne všetko to je upsvar.sk takže odtial len vytlačiť a vyplniť aostatne ešte z poistovien že nie ste neplatiť to ste boli všade osobne a pýtali ste to alebo nejak písomne nejakym tlačivom ?
    mariana97 nepochopila som ,ktoré tlačivá či tie keď o to žiadate,alebo už mesačné dokladovanie mzdy zamestnanca
    racham myslela som ešte pri žiadaní o dotáciu
    timejka200 ak sme odovzdaliza 9 mesiac pozde a ani nám upsvar nezaplatí mám to v podvojnom účtovníctve evidovať ako predpis? lebo mi to tam bude potom visieť. tá suma ktorú sme žiadali ale reálne nám zaplatená už nebude.
      zbaliť

    timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

    timejka200
    zatiaľ je žo pozastavené od decembra 2013 ale vraj má byť nový projekt podobný od január - február 2014 čakáme
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    5marcela55 viete uz nieco niekto o tom novom projekte na tento rok?
    timejka200 ešte nič nie je ale počula som taku info že do júna by to malo byť ale do 25 rokov - čo je na tom pravdy neviem
    5marcela55 do 25?my mame zaujem o ten do 29 rokov,vraj mali nieco spustit.
      zbaliť

    Dotácia cez narodny projekt do 29 rokov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.