Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ano, vieme. Nie však na dverách, ale na viditelnom mieste v blízkosti registračnej pokladne.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    danielmagda Dakujem a od kedy je to v zakone
    veronikasad Novela zákona o ERP platí od 1.1.2014
    danielmagda Dik platy to aj pri ambulantnom predaji
    willma bez výnimky
    gabriska plati to ja na trznici...
    veronikasad Platí to o každej registračnej pokladni
      zbaliť

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    zadávateľovi otázky: na dverách? nie.
    najlepšie miesto je v priesvitnom obale na šnúrke hompáľajúce sa na 5-kách pokladníčky - dobre viditeľné miesto

    slimakuš je offline (nepripojený) slimakuš

    slimakuš
    a ešte treba mať na každej prevádzke prepojovací káblik (mal by to byť mini USB) medzi ERP a PC, aby si daňováci mohli stiahnuť údaje a po novom sa zase tlačia a lepia denné uzávierky...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    JM1968 tlačiť denné uzávierky ok, ale prečo lepiť? nestačí pozbierať do euroobalu?min.týždeň som sa pýtala v obchode kde sme kúpili mini erp na káblik, vraj ich ešte len vyrábajú
    JM1968 ako čítam dole-príspevok cacka-vrelá vďaka, tak tie denné pásky nahodím do exelu a na požiadanie im to vytlačím
    magluk na elcom pokladne sa dá použiť usb kábel k tlačiarni
    JM1968 to je fajn, jednu mám aj takú, ostatné sú s fis.modulom, možno aj z toho by sa dalo, díky za radu
      zbaliť

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    tento posratý akože štát treba zrušiť, ešte čo budú skúšať...v Brne som minule spravil nákup a dostal som ručný paragón...ako to, že u nich to ešte takto funguje a nás už dobreže nečipujú?
    willma neboj aj k tomu čipovaniu príde a vlastne nové OP sa už s čipom robia takže už je to tady
    Peggynka Lebo v Česku žiadny poslanec nemá biznis s ERP. A poučné pre nich je,že ani táto buzerácia nezabezpečí výber daní.

    Dnes som sa dopocul ze na dverach v poniku napr.kaviaren musi byt nalepeny blok s reg.pokladne'viete niekto nieco o tom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.