Zavrieť

Porady

Ako na daňové priznanie

Rad by som Vas poziadal o radu ako spravne vyplnit danove priznanie.
Zamestanvatel mi povedal, ze mi to neurobi, pretoze som mal prijem z CR na zaklade dohody o vykonani prace. Okrem toho som mal prijem aj z SR tiez na zaklade dohody o vykonani prace.
Preto som dostal do ruky potvrdenie o zuctovanych a vyplatenych prijmoch s tym, ze urobte si to sam.
Chcel by som sa teda opytat aky typ danoveho priznania pouzit a ako to cele zuctovat.
Skusal som to aj sam pomocou programu ALFA, ale nezda sa mi to, ze je to spravne. Vychadza mi ze mam este odviest danovemu uradu dan, pricom zo vsetkych prijmov bola uz odvedena prislusna dan.

Mohol by mi niekto poradit ?

Dakujem
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Len doplním, že viem, že ZD a daň sa zaokrúhli na celé koruny nadol. Len chcem vedieť, či ostatné sumy majú byť uvedené bez zaokrúhlenia?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tak prišla som na to, že sumy sa zaokrúhľujú. Ale všetky na celé SK nadol?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tak ako to je? Prosííííííím. Mám aj príjmy a výdavky zaokrúhliť na celé SK nadol?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Príjmy a výdavky zaokruhľuj matematicky.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
abel
Príjmy a výdavky zaokruhľuj matematicky.
Ďakujem .
0 0