Zavrieť

Porady

Podanie DP zo stránky FS

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Som prihlásený na stránke FS a chcem podať DP, ale nejako neviem ako. Volal som aj na e služby ohľadom pomoci, ale nik mi nezdvíha. Predtým som to robil cez e dane , to bolo super, boli tam možnosti podania, ale tu také nič nevidím. Má stým už niekto skúsenosti? Ďakujem.
veronikasad Aké daňové priznanie chceš podať ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Pokiaľ sa nemýlim, tak priznania sa podávajú stále cez e-dane...
    srska tak

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Po prihlaseni v osobnej internetovej zone klikni na Katalog formularov - tam si vyber co potrebujes - ak je to strukturovane podanie (napr. DP) tak je tam ikona eDane - po kliknuti ti vyskoci subor na stiahnutie, ten ulozis a otvoris - prihlasis sa na eDane a pracujes ako inokedy.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Mne sa stratila ikona eDaní z pracovnej plochy..... už som sa zľakla, že cez ne nepodám..ale nakoniec som ju našla v PC a podala. Išlo to bez problémov. Neviete prečo mi mohla z ničoho nič zmiznúť ikona?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    katka.hesskova no neviem preco ikona zmizne, ale stalo sa to aj mne uz asi 2-3 krat... cize deje sa to. nastastie sa to obnovi.
    ale uz boli eDane aj "pokazene" medzi sviatkami... nefungovalo odosielanie, cize spolahnut sa uz asi na 100% neda ani na to ze funguju.
    DanielaSL Ďakujem, ja som sa skôr zľakla toho, že mi niečo ušlo a posielanie cez ne bolo zrušené. Ešte sa mi niečo také nestalo.
    katka.hesskova mna strasne "vysokovalo" to ze mi 30.12. neodoslalo PREHLADy cez eDane a pisalo ze komunikacia s ich servrom zlyhala... a nedali mi vobec info preco to nejde a neslo (uz to ide nastastie)... dovtedy nikdy eDane nezlyhali... cize som ostala na nervy z toho ze sa to mozno stane a uz nebude alternativa ist na postu, ako som to teraz vyriesila.
      zbaliť

    Podanie DP zo stránky FS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.