Zavrieť

Porady

Nakup zo zahranicia,paypal a CLO

Ahojte. Dostal som zaujimavy napad a chcel by som sa poradit. Mam zaujem kupit radio z ciny, cena je cca 300e a urcite to cez colnicu len tak neprejde a pokial viem budu odo mna ziadat vypis z uctu (mam SLSP) a tak ma napadlo, co keby som 150e poslal na paypal kde by ostali a za nejaky cas by som kupil to radio cim by z paypal stiahlo 150e a z mojho uctu by odislo dalsich 150e tym padom by som mal vo vypise vyplatenie iba 150e na ucet toho predavajuceho, a on by samozrejme na balik napisal tiez tu sumu, cim by som platit mensiu DPH a CLO. Toto ma dnes napadla a tak by ma zaujimal vas nazor, dakujem
Naposledy upravil miromich : 10.01.14 at 23:02
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gyrxiur je offline (nepripojený) Gyrxiur

    Opravár počítačov Gyrxiur
    Oni chcú výpis z paypalu, nie z banky, druhá vec, clo nestojí až tak veľa, to je pár percent, ale platí sa aj daň, tuším 20% a tá už je od ceny 21 eur, takže nevymýšľaj, ak to stopnú, budeš platiť, ale väčšinou to nestopnú, kupoval som kopu drahých vecí a nikdy som ešte neplatil, ono tých vecí chodí veľa a im sa tiež nechce drbať s papierovaním.

    Nakup zo zahranicia,paypal a CLO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.