Zavrieť

Porady

Sekanie notebooku

Dobrý deň,
Asi pred dvoma týždnami som kupil nový notebook ASUS K56C.
Nainštaloval som si všetky ovládače, atd...
No mám problém. Keď spustím hru alebo video, tak cca. každých 30 sekúnd mi začne sekať obraz. Seká pokým nezačnem hýbať myšou, akonáhle ňou začnem hýbať, obraz prestane sekať.

Prosím vas o radu, dosť mi to prekáža keď na novom ntb si chcem pozrieť film, no každu chvíľu musim hybať myšou. Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
Gyrxiur Skúste zmeniť v ovládacích paneloch v možnostiach napájania profil na vyvážený, pokiaľ máte šetrič energie, alebo nejaký vlastný od Asusu, možno znižuje výkon on.
Creed Zmenil som to, a všetko funguje ako má ! Ďakujem vám !
Gyrxiur Rado sa stalo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Som trochu OFF. Kúpil si NB - nový - predpokladám s nainštalovaným OS - tak prečo si tam pchal nové ovládače?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Creed Notebook som si kúpil bez OS konkrétne som si nainštaloval Windows 8 64-bit
    misoft Jáááj, tak to je iné ...... vyhľladať typ dosky, výrobcu NB, sťahovať ovládače najskôr zo stránok výrobcu, ak nemá až potom z iných oficiálnych stránok. Okrem toho - Win 8 by mala mať v sebe základné ovládače (veď predsa sa musí rozbehnúť..)
    Ťahal si odtiaľ? http://support.asus.com/download.asp...n&m=K56CM&os=8
    Creed Ja som mal k notebooku CD s ovládačmi na windows 8 64-bit A už mi všetko funguje, Gyrxiur sa trafil do čierneho
      zbaliť

    fredericenko je offline (nepripojený) fredericenko

    Som clovek ktory rad pomaha ostatnym ako len moze. Bohuzial nemam vo zvyku pisat diakritiku (bodky dlzne..) ...viac fredericenko
    Windows 8? tak sa necuduj.... Skus vypnut setriaci rezim, originalne drivery, vypnut vsetko na pozadi, zrus si vypinanie monitoru (ked nehybes misou vypne sa ti dispej, aby sa setrilo) alebo si tam daj normalny OS ako windows 7. Dufam ze som ti pomohol!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.