Zavrieť

Porady

Eshop

Chcela by som sa len opýtať, či potrebujem aj pri malom predávaní (do 100€mesačne), živnosť. Ďakujem

Doplnenie povodneho textu :
Prosím Vás viete mi niekto poradiť, chcem si založiť facebookovy eshop, no a počula som, že pokiaľ sa vas zisk nepohybuje nad 100€, nepotrebujete na to živnosť, je to skutočne tak ? Ďakujem Vám
+
Chcela by som sa len opýtať, či potrebujem aj pri malom predávaní (do 100€mesačne), živnosť. Ďakujem
Naposledy upravil arizona : 26.01.14 at 07:11 Dôvod: Doplnenie povodneho textu :
3 komentárov     zbaliť
avalik uz nejde o eshop? - to co stvaras? ... povodny nazov otazky bol Eshop
eva1155 áno ale upravila som celý príspevok, šak ty si mi už tiež doplnila otázky, k novému príspevku...
avalik no ked zmenis totalne otazku, robis blbcov z odpovedajucich .... ja som doplnila nejake otazky? ... skopirovala som tvoje nove zadanie, pre pripad, ze budes znovu mazat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Pred mesiacom Ti bolo jasné, že to musíš robiť na živnosť a dnes už nie? Ak Ti niekto takúto blbosť zadrel - nech Ti ukáže, kde to je v zákone napísané......

    Ideš predávať za účelom dosiahnutia zisku. Idedš robiť opakovanú činnosť. Je úpne irelevatné, či vykážeš stratu alebo zisk miliardu - živnosť potrebuješ.

    http://www.porada.sk/t230713-zriaden...ml#post2458522


    Tak a máme tu ďalšieho mazača. No úžasné.....
    Naposledy upravil tictac7 : 25.01.14 at 18:13
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik zrazu uz ide o zisk 100 mesacne
    tictac7 ....ja ju už mám na zozname - Nereagovať - mazač príspevkov
    avalik ale sa nam ten zoznam rozrasta
    eva1155 Nemazem ale menim pre vasu spokojnost
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    na tvojom mieste by som sa skor zamerala na studium prislusnych zakonov, ako na odpovede "jednej pani z FB"

    k eshopu je tu x zodpovedanych otazok, staci studovat


    doplnenie po zmene zadania:

    Chcela by som sa len opýtať, či potrebujem aj pri malom predávaní (do 100€mesačne), živnosť. Ďakujem

    ano potrebujes - ale ak nahodou taku vynimku v zivnostenskom zakone najdes, daj nam vediet
    Naposledy upravil avalik : 25.01.14 at 18:30
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik Ale nie k facebookovskemu eshopu
    avalik doplnila som opdpoved
    eva1155 zrejme som sa pri prvom príspevku nevyjadrila správne no, ale ďakujem teda za odpoveď. Ja som si už práveže čítala aj nejaké zákony, tu som to študovala všetko a tak, len nakoľko mi bolo povedané niečo takéto, tak som si to len chcela overiť
      zbaliť
    eva1155 Ano

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.