Zavrieť

Porady

oprava údajov o firme - OLYMP

Prosím o inštrukciu, ako sa dá otvoriť karta iné na Oprave údajov firmy. Potrebujem zmeniť mzdára, a nechce mi otvoriť túto kartu. Zmenila som si heslo, môže to byť tým? Mám sa prihlásiť pod starým heslom? Bude ešte funkčné? Alebo je to v niečom inom. Prosím poraďte, lebo mi to ťahá na elektronický výkaz chybne. Ďakujem krásne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Pravdepodobne máš uzatvorený mesiac, preto Ťa nepustí meniť údaje. Choď cez Kalendár a keď máš pri danom mesiaci zámok, je uzamknutý. Nastav sa naň, daj Odomkni a môžeš meniť údaje.

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    Ďakujem Pula, pomohlo mi to. Ešte mám problém s inštaláciou novej verzie 6.21. Keď si ju nainštalujem z internetu, stále mám po otvorení Olympu verziu 6.10. Čo robím zle?

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    LubenaK
    Pravdepodobne máš uzatvorený mesiac, preto Ťa nepustí meniť údaje. Choď cez Kalendár a keď máš pri danom mesiaci zámok, je uzamknutý. Nastav sa naň, daj Odomkni a môžeš meniť údaje.
    Som nepozorná, ďakujem ešte raz za navigáciu LubenaK, prepáč, som ťa premenovala. Sory. Inštaláciu už mám v poriadku. Majú tam všetko, len treba čítať. Prajem pekný víkend.

    Tomáško je offline (nepripojený) Tomáško

    Tomáško
    Mám otázku.Kde nájdem kolonku keď potrebujem opraviť údaj pracovníka,lebo mi mzdu vygeneruje v hotovosti a ja ju vyplácam na účet

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Tomáško
    Mám otázku.Kde nájdem kolonku keď potrebujem opraviť údaj pracovníka,lebo mi mzdu vygeneruje v hotovosti a ja ju vyplácam na účet
    personalistika-nastavíš sa na konkrétneho zamestnanca-oprav-zrážky-pridaj-tu pridáš číslo účtu a zaškrtneš si "na bankový účet"

    oprava údajov o firme - OLYMP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.