Zavrieť

Porady

Začatie konania voči pss

Dobrý potreboval by som poradit. Kúpil som byt od realitnej kancelárie. Ona Ho nadobudla v dobrovoľnej dražbe lebo majiteľ nesplacal úver tak mu Ho psska zobrala. Kataster mi ale na lv vyznacil dáku iformativnu poznámku a ked som sa bol informovať mi bolo povedané ze ten pôvodný majiteľ podal žalobu na súd a napada pssku ze úver bol v rozpore s mravmi. Tak by som chcel vediet čo mám teraz robiť či mám čakať alebo mám odstúpiť od zmluvy s realitkou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ak je možné odstúpiť od zmluvy s realitkou, tak to urob čo najskôr. Ale pochybujem, že keď ti to raz predali, tak to zoberú späť. Vytiahol si si Čierneho Petra a máš ho v ruke.

    Teraz sa budú všetci navzájom súdiť aj roky. Jeden známy kúpil takto rodinný dom v dražbe, no pôvodný majiteľ zažaloval všetkých zúčastnených a súdia sa už 10 rokov. V dome býva pôvodný majiteľ, ten známy len čaká na výsledok súdu, ktorý je neistý. Ak to ten pôvodný majiteľ vyhrá, môže sa ten známy súdiť s tým, čo mu dom predal o vrátenie peňazí.

    Toto čaká asi aj teba.

    Prajem ti veľa trpezlivosti.... a nervov.

    Začatie konania voči pss

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.