Zavrieť

Porady

dostanem odpoved na aku dobu mi zadrzali vodicak

sposobil som nehodu bol som pod vplivom alkoholu viac ako 1 promile cize trestny cin absolvoval som odborne poradenstvo k zavislosti od alkoholu ktore mi nariadili dostal som podmienku 12 mesiacou ale ziadnu pokutu len som nedostal odpoved na aku dobu mi VP zadrzali ako to zistim?
arizona dufam, ze ti ho nevydaju nikdy! A bud rad, ze si nikoho nezabil, kvoli svojej nezodpovednosti
baletkalenka Musíš mať predsa rozhodnutie zo súdu a tam to je. A keďže je to trestný čin, pod tým číslom si to môžeš vyzistiť na príslušnom súde, ktorý Ti podmienku dal. Podmienka sa týka najmä jazdy ale aj toho či vedieš slušný život a či neurobíš za tých 12 mesiacov nič proti zákonné. Odkaz arizone: Rezešová uabila ľudí, iní známi ľudia boli načapaní pod vplyvom a dávno majú vodičáky späť. Môže sa to stať každému.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    V rozsudku alebo v rozhodnutí to bude uvedené. Čo to znamená "podmienky na 12 mesiacov"? Dostal si nejaký podmienečný trest so skúšobou dobou 12 mesiacov? Čoho sa týkal ten trest? Odňatie sloboby?

    Najskôr to bude na dobu 12 mesiacov, potom môžeš požiadať o vydanie nového VP - znovu absolvovať skúšky.Len dúfam, že ti to neschvália.

    dostanem odpoved na aku dobu mi zadrzali vodicak

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.